kurec

Která jídla by měl správný muž znát, kdyby manželka nebyla doma?

Kromě chleba ve vajičku

Nejlepší odpověď
cappuccino

Vsechna jidla, ktera ma rad! A varit by se mel ucit uz od puberty! Preci nechce byt nejaky zavislak, ktery si bez zeny neumi poradit:-D

Další odpovědi
da ny

Všechna.
Přece není neschopný a líný Alipaša, který čeká, až co dostane na talíř,
od své služky (manželky nebo matky).
😉
Pokud nemusí krmit děti, může se, neochotný závislák spoléhat na kuchyni závodní,
bufet a restaurace. Nakoupit si do zásoby, na ohřev.
Svíčkovou a kynuté knedlíky, si dělat nemusí.
Uvařit brambory, těstoviny, rýži. Základní polévky, upéci kuře, maso v troubě.
Minutky na pánvi, pár omáček, bábovku či koláč (odměřeno na hrnky),
dnes zvládne, každý jouda 😉

paul1

Čaj, kafe a holomócké syrečky, když je doma, tak je nemá moc ráda. 🙂

agentpv

stačí znát číslo na místní pizzerii…

led

Paul1 presne trafil. Také, aby nemusel umývať veľa riadu a nenarobí sa ani počas prípravy jedla.

Kokimarťas

Znát nemusí žádné, stačí umět číst, mít po ruce kuchařku a pak si jen vybrat recept dle chutí.

zjentek

Tohle naštěstí řešit nemusím bo nemám ženu 🤷‍♂️

plavcik

Párek s hořčicí a chlebem. 🙂

Lurius

Trvanlivá, ale to už se naštěstí naší generace netýká

Jaroslav070

To bude asi zmatené jak film Sexmise, ne? Roman Paulus je žena, Pohlreich je žena, et cétera. Já vařil v Anglii v nobl rodině, vařim profesionálně desítky let, mám v kalhotách takový chobotek, jsem žena? Na kontra, co musí mít ženská, aby se pořádně najedla? Chlapa co umí vařit.