marci1

Která květina je nejkrásnější?

Všechny neberu. 🙂 Jen jednu. Děkuji.

Odpovědi
Kulpix

Růže a echinacea.

cizrna

Počítá se Slunečnice jako květina? Jestli jo, tak ta :)

ivzez

Přece ta, která se nejvíc líbí Vám…

yuko

Nedovedu vybrat jednu. Líbí se mi všechny. No dobře, když jednu, tak je to růže.

Honzin8

Ahoj, kde tu krabičku koupil? Zrovna hledám přesně tento typ květiny pro manželku k výročí. Díky moc.

Sabulak

Nazdárek, já doporučuju tuto kytku https://www.flo­rea.cz/produk­ty/kytice-100-ruzi-1. Hej, udělá fakt radost. Je to luxusní kytka. Moje z ní měla radost jak blázen.

walerianecek

Moje žena kytky miluje. Dřív jsem chodil do květinářství. Ale co jsem objevil Florea, nakupuju jen tam :) A jako doporučuju. Kytky mají nádherý.

KratochKarel

Tady si myslím, že by si mohl vybrat www.florea.cz/pro­dukty/kvetino­ve-krabicky-1. Cenově jsou na tom nejlíp v poměru s konkurencí.

Cizecek.M

A hlavně u té florea jistota kvality. Mají ten certifikát, a to je prostě jistota.

Cizecek.M

No, jako ano, ale mě se u te florea spis libi to, jakou mají nabídku. Ty kytky od nich jsou senzační a čerstvé. A to opravdu oceňuju.

Honzin8

Tak to jsem asi ani tak moc neřešil. Pro mě byla důležitá kvalita a tu jsem teda u florea našel :)

Sabulak

Mně u nich nadchlo to, že ta florea dělá a doručuje kytice fakt čerstvý. To je dneska docela problém. Však jsem se taky už spálil… No a taky je u nich super to, že doručujou po celé čr.

Honzin8

A s tou krabičkou květin máš zkušenost? Jaké jsou tam kytky? Dle výběru nebo je to tam předvolené?

GabulkaA

Já miluju růže. Není to klišé, je to prostě tak. Manžel mi k výročí nechal doručit krabičku s květinami a super. Já jsem byla dojatá a květiny vypadají nádherně. Nechal ji doručit od florea. A doporučuju!