Avatar uživatele
marci1

Která květina je nejkrásnější?

Všechny neberu. 🙂 Jen jednu. Děkuji.

Zajímavá 0 před 2707 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kulpix

Růže a echinacea.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cizrna

Počítá se Slunečnice jako květina? Jestli jo, tak ta :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Přece ta, která se nejvíc líbí Vám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Nedovedu vybrat jednu. Líbí se mi všechny. No dobře, když jednu, tak je to růže.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, kde tu krabičku koupil? Zrovna hledám přesně tento typ květiny pro manželku k výročí. Díky moc.

před 1010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Nazdárek, já doporučuju tuto kytku https://www.flo­rea.cz/produk­ty/kytice-100-ruzi-1. Hej, udělá fakt radost. Je to luxusní kytka. Moje z ní měla radost jak blázen.

Avatar uživatele
walerianecek

Moje žena kytky miluje. Dřív jsem chodil do květinářství. Ale co jsem objevil Florea, nakupuju jen tam :) A jako doporučuju. Kytky mají nádherý.

Avatar uživatele
KratochKarel

Tady si myslím, že by si mohl vybrat www.florea.cz/pro­dukty/kvetino­ve-krabicky-1. Cenově jsou na tom nejlíp v poměru s konkurencí.

před 1005 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

A hlavně u té florea jistota kvality. Mají ten certifikát, a to je prostě jistota.

Avatar uživatele
Cizecek.M

No, jako ano, ale mě se u te florea spis libi to, jakou mají nabídku. Ty kytky od nich jsou senzační a čerstvé. A to opravdu oceňuju.

Avatar uživatele
Honzin8

Tak to jsem asi ani tak moc neřešil. Pro mě byla důležitá kvalita a tu jsem teda u florea našel :)

Avatar uživatele
Sabulak

Mně u nich nadchlo to, že ta florea dělá a doručuje kytice fakt čerstvý. To je dneska docela problém. Však jsem se taky už spálil… No a taky je u nich super to, že doručujou po celé čr.

Avatar uživatele
Honzin8

A s tou krabičkou květin máš zkušenost? Jaké jsou tam kytky? Dle výběru nebo je to tam předvolené?

před 1003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Já miluju růže. Není to klišé, je to prostě tak. Manžel mi k výročí nechal doručit krabičku s květinami a super. Já jsem byla dojatá a květiny vypadají nádherně. Nechal ji doručit od florea. A doporučuju!

před 1031 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek