Ukulele

Krev při kašlání

Když kašlu, na mé ruce se objevuje krev. Taky se na mém těle objevují takové velké pupence a občas, když se ráno probouzím, tak asi pět minut nevidím.

Co mi je?

Nejlepší odpověď
quentos

vředy a vykašlávání krve, to vypadá na TBC. Spoustu let to vypadalo, že už se u nás nevyskytuje, v posledních letech se ale znovu rozmohla. Jak už říkala kolegyně, urychleně s tím k lékaři.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tu­berkul%C3%B3za

Další odpovědi
Mili @

honem k doktorovi !!!!!!!

ReHu

Děláš si z nás srandu, nebo to myslíš vážně?