krém LIVÁRIZ údajně na křečové žíly. máte někdo zkušenost pozitivní?zaplat za 100ml balení a výsedek vůbec žádný.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Co pomůže zaručeně je operace, dělají ji velmi šetrně, druhý den po operaci se může pohodlně chodit a rekonvalescence je také asi jen 14 dnů. Mohu vřele doporučit. Zajdi si v místě bydliště do cévní poradny a tam ti řeknou jak nejlépe postupovat v léčení.

Další odpovědi:

Zlatý

Je to obchod s vírou, placebo na první pohled. Jak je vidět, tyto obchody pořád ještě úspěšně fungují. Za to ale nemůžou výrobci nebo obchodníci.

Pokročilý

Žádný krém Vám křečové žíly nespraví. Problém není vně ale vevnitř. Částečně Vám problém mohou zmírnit přípravky na bázi carnitinu, nebo některé bylinkové přípravky. V dnešní době se křečové žíly řeší operativně. Je to poměrně rychlá záležitost. Pak je vhodné zlepšit životosprávu, správnou fyzickou aktivitu apod.

Zdroj: pknewshop. cz/zdravi/?pro- zdrave- srdce- a- cevy, 29

Diskuze k otázce

pokes

Chtěla bych upozornit, že spray a krém Liváriz není v žádném případě na křečové žíly , ale na ty "potvůrky" červené žilky známé jako metličky na nohou, hlavně tam, kde jsou viditelné, že? Riskla jsem to a jsem nadmíru spokojena !!!!!! Efekt již po prvním použití. Je třeba říci, že mám na pravé noze na vnitřní straně u kolen jedno velké hnízdo. Tedy měla jsem. Podotýkám, že jsem aplikovala pouze 2x. Viditelný efekt je úžasný. Co bude dál, nevím. Hana

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.