chciodpoved

Koupě PS3 – co vědět a na co si dát pozor ?

Budu kupovat PS 3, přemýšlím jestli pořídit nový s 12kou diskem nebo pouzity taky za 4 tisice s 320kou diskem… zajima me co kontrolovat v pripade pouziteho PS3 – dekuji za Vase podnety.
PS : nepiste prosim ze je na trhu PS4 a pod – jsem si toho vedom, ale nespada to do mych soucasnych financhnich moznosti…

Odpovědi
T3NY

Já mám PS3 s 350GB diskem za 8 tisíc z Okay Elektro, mám jí třetím rokem a jsem stále spokojen, pravda, v nějakých částích her se trošku štípne, ale jinak skvěle maká.
V případě použité PS3 si dej pozor hlavně kdo to prodává, pokud to kupuješ z internetu od lidé které neznáš, vždy je lepší si to prohlédnout osobně, proto bych raději volil nepoužitý z nějaké kamenné prodejny.