player242

Koukáte na Anime ? Popřípadě jaký žánr?

Já rád akční a psychologické, ale i komedie. Hlavně Death Note a Steins gate.
Doplňuji:
Nebo čtete Mangu ?

Nejlepší odpověď
Ella

koukám :) Death Note jsem sice viděla jen pár dílů, ale líbilo se a pak od každého něco – viděla jsem psychologické a dost hororové, komedie, smutné :/ Nedávno jsem narazila na dost dojemné anime, polovinu jsem obrečela, ale v některých chvílích to bylo i vtipné :D
má takový poetický název: Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shirana :D v překladu tuším něco „we still don´t know the name of the flower we saw that summer“ nebo něco podobného :D
pak klasika Vampire Knight, Paradise Kiss, Lovely Complex, Karin (to byla vážně trochu ujetá kravina :D), Fruit Basket… takové spíš holčičí :)
pak ráda koukám na anime filmy – Spirited Away, Howl´s moving castle atd.
Ale nevadí mi ani ujeté asijské seriály, ujeté situace i divní ujetí lidi :D tzv. doramy :D asijské telenovely :)

Další odpovědi
Viku-san

Jistěže koukám.:) Tak na Death Note se taky dívám, ale moje oblíbené anime to není. Koukám na Black Rock Shooter(paralelní), Gosick(dalo by se říct že taková animovaná detektivka), Angel Beats!(komedie, akční,..), Naruto(bojový umění, akční,..), Bleach(též bojový umění), 11eyes(takový ecchi),Chuunibyou demo Koi ga Shitai!(romantika, komedie) a Soul Eater.
Doplňuju: Na doramy se taky koukám.:D :)

Irisa

Já upřednostňuji mangu (stejně jako dávám přednost knížkám před filmy :D), protože mě štvou anime fillery, zvlášť v soul eater a vampire knight. Na anime koukám jen příležitostně, a když už, tak mě zklame kvůli a kresbě, která se nikdy nevyrovná manze (nejlepší příklad je vampire knight).
Další dobrý důvod je: manga je málokdy přeložená do CZ, proto čtu anglicky, od té doby mluvím plynule anglicky…pomáhá to monstrózně :D.
Jestli se chceš rozbrečet jako želva, pusť si Air (bacha…můžeš se utopit…:D).
Od mangy death note se nemůžu odlepit už měsíc, hrozně to žeru, jenže všudypřítomné spoilery mi to kazí :,(
Mohlo by tě zajímat: Inu x boku SS, soul eater, black roch shooter, kuroshitsuji, ao no exorcist, robotics notes, shakugan no shana…
Každopádně doporučuju mangafox!!