Lenča59

Manga seriál

jak sem psala, lbí se mi Manga…chci se zeptat jestli neexistuje nějaký seriál právě s Mangaa malbou…slyšela jsemo nějakém „anime“ ale to jsem nikde nenašla. Seriál, někde kde se dá shlédnout, bylo by dobré kdyby byl v češtině ale nemusí ;) dík předem a prosíím napište :)
Doplňuji:
díky a eznáte někdo něco dalšího?

Nejlepší odpověď
Ella

manga je nakreslená na papíře, anime je pohyblivá verze – kreslená.
tady se můžeš podívat co všechno existuje: http://shirai­.cz/anime-list/#f

já osobně doporučuji Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi, je to celkem dost smutné, ale nevím co máš ráda ty za žánr, tak nemůžu moc nabídnout :)
pokud máš ráda fantasy, upíry a tak, tak jdi do Vampire Knight
pokud raději komedii, tak Lovely Complex

ono všechno je to převážně vtipné, pokud přímo nechceš nějaký srdcervoucí příběh… nebo horor, protože i když je to kreslené, dokážou být kresby a situace více než reálně ztvárněné…

pokud tě některý anime seriál zalíbí, tak nejjednoduchší je zadat jeho název do YouTube vyhledávače a přidat eng sub – anglické titulky, případně zadat název seriálu + online + cz titulky do vyhledávání googlu a najít to na těch spoustě blogů, které se tomuto tématu věnují…

aleee myslím, že docela dost seriálů najdeš ke shlédnutí online s anglickými titulky tady:
http://www.ani­mefreak.tv/wat­ch/ano-hi-mita-hana-no-namae-wo-bokutachi-wa-mada-shiranai-online
mám tam rovnou odkaz na to anime, o kterém jsem psala, protože to tak už mám uložené v záložkách :D :D
snad jsem pomohla :)
Doplňuji:
samozřejmě, nejznámější je Naruto, ale to jsem nikdy neviděla, ani se na to nechystám…

Další odpovědi
fandosaurus

Anime je například NARUTO