Pokročilý

Manga seriál

jak sem psala, lbí se mi Manga...chci se zeptat jestli neexistuje nějaký seriál právě s Mangaa malbou....slyšela jsemo nějakém "anime" ale to jsem nikde nenašla. Seriál, někde kde se dá shlédnout, bylo by dobré kdyby byl v češtině ale nemusí ;) dík předem a prosíím napište :)
Doplňuji:
díky a eznáte někdo něco dalšího?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

manga je nakreslená na papíře, anime je pohyblivá verze - kreslená.
tady se můžeš podívat co všechno existuje: http://shirai.cz/…

já osobně doporučuji Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi, je to celkem dost smutné, ale nevím co máš ráda ty za žánr, tak nemůžu moc nabídnout :)
pokud máš ráda fantasy, upíry a tak, tak jdi do Vampire Knight
pokud raději komedii, tak Lovely Complex

ono všechno je to převážně vtipné, pokud přímo nechceš nějaký srdcervoucí příběh... nebo horor, protože i když je to kreslené, dokážou být kresby a situace více než reálně ztvárněné...

pokud tě některý anime seriál zalíbí, tak nejjednoduchší je zadat jeho název do YouTube vyhledávače a přidat eng sub - anglické titulky, případně zadat název seriálu + online + cz titulky do vyhledávání googlu a najít to na těch spoustě blogů, které se tomuto tématu věnují....

aleee myslím, že docela dost seriálů najdeš ke shlédnutí online s anglickými titulky tady:
http://www.animefreak.tv/…
mám tam rovnou odkaz na to anime, o kterém jsem psala, protože to tak už mám uložené v záložkách :D :D
snad jsem pomohla :)
Doplňuji:
samozřejmě, nejznámější je Naruto, ale to jsem nikdy neviděla, ani se na to nechystám...

Další odpovědi:

Pokročilý

Anime je například NARUTO

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.