BEAES

Komunikujete se svým partnerem?

Komunikujete dostatečně se svým partnerem? Ví co vás trápí, z čeho máte radost, co byste chtěli?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Jsem spíš žena činu než slov…ale muž nejsem, jen mám v sobě polovičního chlapa…
Samozřejmě, že mluvíme, bez toho jde jakýkoliv vztah do kytek. Jen se musí najít vhodná chvíle, takže na přítele nemluvím hned po práci.

Další odpovědi
rybíz

Vše spolu probíráme. Radosti, strasti, problémy, řešení – víc hlav víc rozumu! A je to velmi výhodné znát názory i z jiného úhlu pohledu.

iceT

Komunikovat se musi,bez te totiz roste pomyslna zed,ktera se pak jen velice tezko bori.

Zdroj: moje vlastni davna zkusenost

panenka

Se svým manželem kominukuji hodně ví o mě úplně vše a to samé já vím o něm nemáme před sebou co skrývat.Pokud něco chci nebo mě něco trápí tak mu to řeknu a když něco chce on nebo si neví s něčím rady vždy mu pomůžu zase já.

mosoj

Dobrý partner to pozná i bez verbální komunikace.