Avatar uživatele
Miroslavst

Lze vybírat partnera nejen podle znamení, ale i podle pořadí narození? Jak to máte vy?

Jakým způsobem se dá zvolit parter pro celý život? Má vliv na výběr partnera pořadí jeho narození?
Jak to máte vy se svým partnerem? Jste vy jedináček a on také nebo je to jinak?
Sedí provedený průzkum na vás?
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/223969-hledate-dokonaleho-partnera-ptejte-se-v-jakem-poradi-se-narodil.html
(Ptám se na možnosti výběru partnera pro manželský život, nikoli na aktuální průzkum).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, annas, anonym, BEAES, stana73 před 4824 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Hlavním kritériem nebývají většinou nějaká pořadí narození nebo zvěrokruhy,ale výše bankovního konta.;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
stana73

Možná to platí spíš u mladších ročníků a těch,ktěří nedávno vyletěli z hnízda.Záleží taky,jak je vedli rodiče k samostatnos­ti.Ti,co už mají něco za sebou,jsou ovlivněni životem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Stará a osvědčená pravda je -podívej se na tchyni,ať víš do čeho jdeš.Není tím myšlen vzhled.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já byla starší ze 2 sourozenců, pertner byl nejmladší ze 3 a moc to neklapalo. Asi to byli tím, že on je štír a já vodnář 🙂. Ale i teď, když jsme od sebe spolu komunikujeme často a v pohodě. Teď již ano 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Souhlasím s Jami, jací jsou rodiče, takové budou i děti, tak že pokud prozkoumáte povahové vlastnosti matky od vaší vyvolené, taková za pár let bude, projevuje se to ale po x letech, ne hned, to samé u mužů. I typ postavy bude obdobný, ale jsou i vyjímky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Když se člověk zamiluje,tak nepátrá po nějakém znamení,alespoň já to tak mám.Přece nebudu chodit a ptát se slečen,kdy se narodily a podle toho si vybírat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek