Miroslavst

Lze vybírat partnera nejen podle znamení, ale i podle pořadí narození? Jak to máte vy?

Jakým způsobem se dá zvolit parter pro celý život? Má vliv na výběr partnera pořadí jeho narození?
Jak to máte vy se svým partnerem? Jste vy jedináček a on také nebo je to jinak?
Sedí provedený průzkum na vás?
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/223969-hledate-dokonaleho-partnera-ptejte-se-v-jakem-poradi-se-narodil.html
(Ptám se na možnosti výběru partnera pro manželský život, nikoli na aktuální průzkum).

Nejlepší odpověď
ten který je

Hlavním kritériem nebývají většinou nějaká pořadí narození nebo zvěrokruhy,ale výše bankovního konta.;-)

Další odpovědi
stana73

Možná to platí spíš u mladších ročníků a těch,ktěří nedávno vyletěli z hnízda.Záleží taky,jak je vedli rodiče k samostatnos­ti.Ti,co už mají něco za sebou,jsou ovlivněni životem.

anonym

Stará a osvědčená pravda je -podívej se na tchyni,ať víš do čeho jdeš.Není tím myšlen vzhled.

ReHu

Já byla starší ze 2 sourozenců, pertner byl nejmladší ze 3 a moc to neklapalo. Asi to byli tím, že on je štír a já vodnář 🙂. Ale i teď, když jsme od sebe spolu komunikujeme často a v pohodě. Teď již ano 🙂.

BEAES

Souhlasím s Jami, jací jsou rodiče, takové budou i děti, tak že pokud prozkoumáte povahové vlastnosti matky od vaší vyvolené, taková za pár let bude, projevuje se to ale po x letech, ne hned, to samé u mužů. I typ postavy bude obdobný, ale jsou i vyjímky.

Rocker

Když se člověk zamiluje,tak nepátrá po nějakém znamení,alespoň já to tak mám.Přece nebudu chodit a ptát se slečen,kdy se narodily a podle toho si vybírat.