Lgee

Kolik vydělává průměrně modelka?

Vyplatí se jí ty investice za tu hromadu chemie?

Odpovědi
dubraro

To je tak rozdílné, že se ani průměr stanovit nedá. Co je to „modelka“. Z hlediska fotografa nebo malíře je to každá, která „stojí modelem“, tedy nechá se zobrazit. Za to může dostat od nic (a ještě zaplatit fotografovi) do milionů.
Konkrétní příklad ze života: Krásná žena, které měla svoje fotky např. v Playboyi, žádala za víkend s fotografováním 40.000 a to mělo být focení amatérské, snímky se neměly prodávat, a neměla se fotit nahá.
Při skutečně profesionálním fotografování se o úpravu modelky stará produkce, ona si to neplatí.