tatanka

Kolik v současné době stojí stažený zajíc?

Doplňuji:
Briketko za tu cenu bych se olizoval až za ušima, ale popsaný je bohužel králík i když určitě také není špatný.

Nejlepší odpověď
hanulka11

viděla jsem nedávno zajíce byl i naporcovaný chlazený /ne mražený/ve folii stál bez pár korun 500kč nějak 486 nevím přesně .

hledala jsem a našla jsem ti prima stránku podívej

http://www.prodej-zveriny.cz/cenik-pro-konecne-spotrebitele/

Další odpovědi
anonym

Zajíce nabízí www.negocio.cz. Na stránkách mají uvedeno balení, ale cenu ne. Dotázala bych se přímo u tohoto prodejce.

venkovan

Popravdě – s ohledem, že je únor, prakticky měsíc a půl po povolení lovu na zajíce (tedy jestli se nic nezměnilo – býval do 31.12.), tak je to mrazený zajíc.
Nevím, jestli bych ho koupil – naši pytláci říkají, že zajíc je dobrý tak týden po odstřelu, odležený v kůži a v chladnu (samozřejmě by měl být vyvrhntý).

Doplňuji:
Mosoji, dneska na mezích tak načapám jedině „zajíčka“. A když na něj koukám, raději nelovím.

mosoj

Jen jestli se dá dnes vůbec ulovit. Jako kluk pamatuji zajíce na každé mezi !!! Dnes je tam tak leda myš a to tu mez je třeba hledat. Tak daleko to homo sapiens dotáhl. Otec byl myslivec a zvěřinu jsme mívali na talíři dost často.

Přeji dobrou chuť.

briketka10

http://www.ces­kamasna.cz/ma­so/drubez/kra­lik-bez-hlavy-mrazeny-cr.html

našla jsem odkaz na Českou masnu, kde 1kg mají za 86,–Kč

no to jsem zas byla jednou slepá ó pardon ! musím si ty brýle už asi koupit !

briketka10

tak jsem se ještě trošičku trápila a našla jednu firmičku..

http://www.as­pius.cz/