Kolik stoji adrenalinový zážitek (např. let balónem/vrtulníkem, bungee jumping, plavání a potápění s delfíny a žraloky)?

Zajímalo by mě, kolik stojí tyto „srandy“ a jaký to má na člověka vliv zažít si trochu andrenalinu při bezapomenutelném zážitku, jako např. letu balónem/vrtulníkem, bungee jumpingu, plavání a potápění s delfíny a žraloky, tandemovém seskoku padákem z letadla, jízdě ve Ferarri enzo, flyboardingu, jetpacku, A-Jump, projížďce v tanku… Děkuji

Odpovědi
Drap

U každé firmy jinak. Podívej se sem:
https://www.im­presio.eu/adre­nalinove-zazitky?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=CR-Adrenalinove+za­zitky-Obecna-SE&utm_conten­t=Adrenalinov%C3%A9+z%­C3%A1%C5%BEit­ky&utm_term=a­drenalinov%C3%BD+z%­C3%A1%C5%BEitek

nebo na spoustu dalších odkazů

dejavu

Když si dáš vyhledat zážitkové agentury, každá má ceník. Ale až několik tisíc můžeš ušetřit, když si daný zážitek objednáš přímo u provozovatele, protože agentura je jen zprostředkovává. Takže třeba let balónem je v této agentuře za cca 5000 a u provozovatelů se dá sehnat již od 2300. Školu smyku mají zážitkové agentury kolem 4–4500, seženeš ji na polygonu v Příbrami za 3500 – mimochodem ta měla největší úspěch u manžela jako dárek. :) Pak se mu líbilo ještě řízení vlaku.