Monie

Kolik poloh je popsáno v původní Kamasutře?

Doplňuji:
Pro Michala: Divil by ses, ale mám to v rámci střední školy do Literatury

Nejlepší odpověď
rynek878

Zde je na každý den v roce jedna poloha,nebo to nestačí?

Tento seznam sexuálních pozic zahrnuje popis různých forem pohlavního styku a jiných sexuálních aktivit mezi lidmi. Pohlavní akty se obecně popisují pozicí, kterou účastníci při těchto aktech zaujímají. Alfred Kinsey používal jako kategorie šest primárních pozic.[1] Protože počet pozic, které lze používat při sexu, je v zásadě neomezený[2], tento seznam není vyčerpávající.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_sexu%C3%A1ln%C­3%ADch_pozic

Zdroj: http://kamasu­tra.zavolej.com/in­dex.php/obraz­ky-kamasutra?fun­c=viewcategory&ca­tid=9

Další odpovědi
Michal Kole

Nejsi ještě pod zákonem ? Jedna otázka se týká střední školy. Kamasutru si smíš koupit až od 18.

lexx

Co si budem vykládat soudruzi ! Každej s ženskou to dělá jinak a desátník Marhula z Valašských Klobúk ovládl 94 (!) způsoby.
(npor.Pernica, Černí baroni)