Bronzový

Kolik platíte za internet?

Jaké byli počáteční náklady (modem, instalace)? Jste vázáni smlovou? A od koho internet máte?

Já bydlím na šumavě a mám pevný od O2 a teď mi končí povinná doba. Platím 830kč (půl ruku jsem platila 570kč) Nevím jestli mám přejít k levnějšímu.
Doplňuji:
To je asi pro Prahu, já bych potřebovala Klatovy- Železná ruda

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rio media Praha-16MB/sec,490Kč,měsíční výpovědní lhůta,optické spojení.
Doplňuji:
to není jenom pro Prahu,ty jsou roztažený po celých Čechách.

Další odpovědi:

Zlatý

Využíváme připojení kabelem od UPC. Za internet 10Mb plus balíček Start /asi 15 programů digiTV/ je nám účtováno Kč 599/měs. Jsme velmi spokojeni.

Bronzový

Přes telefon 02,rychlost nic moc,měsíčně 150,- stačí to...pokud nechcete něco stahovat.Počáteční vklad..cena telefonu

Bronzový

my máme bezdrátový od Netair.Modem a antéma stály 2500Kč a platíme295Kč/měsíc.Jsme velice spokojeni,máme nějakou střední rychlost,ale v pohodě stahujeme i filmy.Ale ti mají pokrytí asi jen tady u nás.

Bronzový

Máme UPC, tarif máme ještě pořád ten od karnevalu, Turbo 3M, rychlost už máme ale 20/1,5Mb. Je to přes kabelovku.

Platíme 780Kč, což je stejná cena, za jakou jsme měli od začátku ten 3M ještě od karnevalu.

Spojení je stabilní, v tomto roce nám to snad ještě nikdy nevypadlo. Loni zhruba 3x, vždy na pár hodin nebo ani hodinu.

Jestli přejít k levnějšímu? UPC v současnosti nabízí lepší rychlost za stejné peníze, jako platíme. Takže na ně hodlám vlítnout.

K levnějšímu bych asi nešel, i když si myslím, že i s rychlostí 10Mb bych si zase tak nestěžoval. Doma máme ale připojené 3 počítače, takže někdy by to prostě už nebylo ono.

Levnějšího dodavatele, který by nabízel takto stabilní služby, bych asi nenašel.

Pokročilý

Já platím měsíčně 450 kč,mám smlouvu na dva roky a zapojení jsem měla zdarma,ale známí platí od jiných firem i 200 - 300.A to měli zapojení za korunu.

Zlatý

Já platím v Pard. 430,- Kč. Výpovědní doba 3 měsíce.
Podívej se na net na poskytovatele, myslím, že se někdo výhodnější najde.

Zlatý

na to je nejjednodušší rada tato ... Zavolej všem potenciálním konkurentům včetně tmobile a volny.cz ... zeptej se jakou lepší nabídku ti dají . oni ti ji dají ( ne z oficiálního ceníku když zavoláš) a pak volej do o2 a řekni jim že odcházíš za lepším ... a Hádej co se stane ... o2 ti nabídne ještě lepší cenu aby sité udržela ... jednoduché a funguje to vždy... vůbec se nedivej do ceníku, nezdrzuj se s tím.... pracuj pouze s větou " nabídnete mi něco lepšího než konkurence" a telefonem

Pokročilý

Ve městě,E-Consulting 36MB/s 320,-Kč/měsíčně+32 TV programů s měsíční výpovědní lhůtou.
Upozorňuji,že mám možnost mít až 60MB ze cca 600,-Kč + 70TV programů.
Na vesnici: 4MB za 680, - Kč+instalace, montáž, reuter, wifi a aktivace dalších cca 2200,-Kč při pořízení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.