Avatar uživatele
gnr54

Kolik platíte za internet?

Chtěla bych to vědět orientačně,protože bych ho chtěla změnit.Mám T-mobile a jenom ho využívám k prohlížení a nic nestahuji Platím 400kč a zdá se mi,že je to dost.
Doplňuji:
Mám stolní počítač. Baghiro sice jste napsal 5 Mbit,ale od koho jej máte,nevím. Všem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: gnr54

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kamionacka09, anonym před 4245 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já platím 300 Kč, ale tohle před osmi lety zařizoval syn.S několika kamarády se domluvil, ten na nejvyšším bodě má na baráku anténu a ostatní máme menší antény doma (Wifi).Ale tady je to také ovlivněno tím, kolik můžeme stáhnout MB a když jsme napojení všichni, tak to stahuje pomalu.Ale zatím mě to nevadí, pouze prohlížím a čas od času stáhnu nějakou písničku.Syn se odstěhoval a internet jsem vlastně po něm zdědil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

5 Mbit, 300 Kč/měsíc
Doplňuji:
lokální místní poskytovatel

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Za internet platím čtyřicet korun týdně – 160,– za měsíc. Mám O2 Internet v mobilu Start.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mám Wifi na 5 Mhz. Rychlost download 5 Mbits ( reál tal 4,5 – 4, 9), upload 5 Mbits ( reál 2,5– 3) ping 3 – 5 ms stabilita 80–95 %. platím 380 kč/ za měsíc.

Protože takovouto rychlost v žádném případě nevyužiji, domluvil jsem se s dcerou která bydlí 200 metrů ode mně v ulici a posílám ji to tam 5 Mhz routerem se směrovou anténou na 5 MHz. Rychlosti má stejné jen ten ping se u ní zhoršil na cca 8 – 10 ms což je stejně dobré.
Takže každý á 190 Kč za měsíc.
Doplňuji:
Layoutman, kolik máš upload ? Jak dlouho by trvalo odeslání 100 fotek v plném rozlišení třeba do fotolabu. Docela mně to zajímá.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Záleží, jakou máš rychlost připojení. Já platím za ADSL u O2 400 za internet + 150 telefon. Rychlost mám mám 8Mbit, ale díky tomu, že bydlím na okraji Prahy, tak vytáhnu max 6Mbit.
Doplňuji:
a stahování samozřejmě neomezené.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Rio media,nalákali mě na 350 i s nějakými programy,ale ve skutečnosti platím 450 i s těmi kanály a neomezené stahování a o rychlosti vím jen to,že nějakých 700mb stáhnu tak za 30 min.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

250kc-lokalni mistni poskytovatel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Neplatím nic,mám internet zavedený ze školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ADSL

Platit byste mohla i méně. V dnešní době záleží, kde bydlíte a od koho máte další služby, jako mobilní telefon nebo třeba pevnou linku. Operátoři Vám totiž dokážou cenu internetu podstatně snížit, když u nich máte další služby. Doporučuji zkuste vyplnit optimalizační formulář, který najdete po spuštění měření rychlosti vpravo http://www.ad­sl.cz/mereni-rychlosti-internetu a do 1 dne dostanete na e-mail návrh s lepší variantou internetového připojení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
koreg

Zdravím, no, já jsem si nechal nabídku na bezdrátový netu navrhnout od https://pripojto.cz a ty mi zařídili nakonec pro mě nejvýhodnější nabídku od O2 přesněji řečeno O2 Internet Air Fix. Měsíčně platíme 399,– Kč rychlost připojení 20/2 (Mb/s). Já bych neměnil.

před 2159 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet