Jak je to s rychlostí a cenami u O2 a UPC?

Mám už léta internet+pevnou od O2. Bydlím u Prahy, kde UPC nezasahuje a O2 tam má také omezenou rychlost. Download mám 6144 kbit/s, upload 384 kbit/s a platím momentálne 550,– vč. pevný (jinak přes 900Kč, když si to nezařídím v akci na rok). Jsem ale celkem spokojený, žádné výpadky nejsou a technická podpora je perfektní. Ale upload je mizerný. Jak je to tedy u UPC, kde vidím v reklamě ty závratné rychlosti s tak nízkými cenami? Je někdo z vás u nich a mohl by porovnat? Děkuji
Doplňuji:
Někdo určitě řekne, koukni se na jejich nabídku na webu a porovnej si sám. Ale vím, že ne všemu se dá věřit. Vždy tam je nějaký háček a proto mě zajímají názory uživatelů.

Nejlepší odpověď
anonym

Po 2 letech jsem UPC dokopal, že mi vrátily prachy. UPC nekomunikuje, pouze 844 xxxxxx (platí se jako místní hovor), nemá mail, pouze přes web rozhraní. Drahé. Mám Grapesc (původně Nero, než koupila pražská firma) a net i IPTV za 700, komunikace mobilem, mailem, mají i debatní stránky. Cíhni http://www.gra­pesc.cz/

Další odpovědi
bolak

u UPC budeš mít za 550,– 30Mbit download a 1Mbit upload a když uzavřeš smlouvu na rok, tak prvních 6 měsíců to budeš mít o stovku levnější.

Pokud si připlatíš stovku, budeš mít 60/6, pokud 3 stovky, budeš mít 120/10, otázka je k čemu ti taková rychlost bude.

UPC né že nekomunikuje, ona komunikuje, ale jen když něco chce sama. Je fakt že e-mail nemaj, ale když na netu vyplníš formulář že chceš zrušit účet, tak se ti telefonicky ozvou do pár minut a budou se tě snažit udržet, takže pokud budeš mít nějakej problém, musíš vyplnit formulář o ukončení smlouvy a nechat na sebe telefonní numero. Jinak jsou to celkem líná společnost a věci moc neřešej. Když sem si od nich rušil kabelovku, volali že si někdo přijde pro settopbox, ale zřejmě maj nejpomalejší poslíčky na světě, protože už sou to dva roky a zatím nikdo nedorazil. Je fakt že nemáme funkční zvonek, ale pokud tu někdo vážně byl, mohl zahvízdat nebo hodit nám kamínek na okno.