Pokročilý

Od jaké společnosti doma využíváte internet?

Jaký máte doma internet, rsp od koho, za kolik a jak vám vyhovuje? jsem asi zhejčkaná, ale všechno mi přijde drahý! :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jsou různí poskytovatelé, obhlídni nabídky, udělej si tabulku pro/proti a uvidíš výsledek. Mám net+IPTV za 700 Kč (přes 100 TV programů, z toho 70 nečumím, ty tam nacpali později a net 100 MB). Společnost má 2 optické kabely, takže výpadek nelze poznat, hlavně komunikují mejlem, telefonem, mají i diskuzní forum. Prostě pro mě nejlepší (NERO.cz)
Doplňuji:
chuds, díky za opravu, 100 Mbps

Další odpovědi:

Zlatý

Mám UPC a ano, je to drahé.
Zkus začít hledat všechny poskatovatele internetového připojení ve tvé oblasti třeba zde http://www.firmy.cz/…, porovnej a určitě něco vybereš..

Zlatý

Od UPC - tento balíček: http://www.upc.cz/…
Spokojenost. Jen pozor na obchodní triky (Mb/s != MB/s != Kb/s != KB/s; jsem si téměř jist, že česílko myslel Mb/s, v opačném případě chci jeho internet :))

Podrobnosti: Rychlost stahování až 60 Mb/s (, Rychlost odesílání až 6 Mb/s, více než 80 TV programů včetně 21 HD programů. Cena: 680CZK.

Bronzový

Fifejdy.cz za 300Kč měsíčně. 10mbps stahování 8.16 odesílání dnes podle Speed testu ale rychlost se mění každý den jinak. Někdy i 25 Mbps stahování.

Stříbrný

Internet přes místního poskytovatele wifi cestou a protože je velice nepravděpodobné, že bydlíš poblíž mě, tak je sem zbytečné na něj dávat reklamu ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.