bafi77

internet a jeho rychlost

jak vycistit pocitac aby ch si nevymazal to co tam chci mit a aby se mi zrychlil internet nechci mazat neco co ani nevim co je a jestly to v pocitaci potrebuju jak to zjistit a kde

Nejlepší odpověď
anonym

TuneUp Utilities je jeden z nejlepších programů co jsou vůbec k mání na tuto činost,vše vám vyčistí,upraví,na­konfiguruje,de­fragmentuje a určitě vám nevymaže něco co by vám potom chybělo,jedinná nevýhoda programu je ta ,že není FREE.
Doplňuji:
proč někumu radíme,když potom dostáváme palce dolů,nějak mi to hlava nebere,tak běžte se svými otázkami na lampárnu,nebo na nádraží,nějak mne to přestává bavit si tady hrát !!!!!!!!!!!!!!

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/tu­neup-utilities/

Další odpovědi
panenka

známý mi poradil CCLEANER a můžu vám říct že po pročištění mi net pak běží suprově

SinceX

Dobré jsou věci od Ashampoo, pak čištění HDD pomocí vlastností na C-čku a CCleaner :)