autacek

Kolik lidí s minimální mzdou zastupují odbory?

Odpovědi
Smlouvyzdarm

Pokud jsem pochopil správně máš na mysli kolik lidí s minimální mzdou pracuje v podnicích – firmách kde jsou odbory – myslím, že to bude jen minimum případů. Obdobně mě napadá otázka – Kolik lidí pracuje za minimální mzdu v Praze? Nikdo a pokud snad někdo tak to musí být nějaký … Praha přece nejsou Jeseníky, aby tam někdo dělal za minimální mzdu…

cukrar

to nikdo neví, páč neexistuje seznam kdo bere minimální mzdu, a kolik lidí je v z nich odborech.
Statistický úřad má přehled, kolik lidí bere minimální mzdu, je to jen minimální množství.