Rokio

Kolik jste dnes ušli kilometrů?

Já asi 5. Šel jsem luxusní čtvrtí. Pak přes lávku do lesa. Dále kolem hlavní silnice. Poté kolem parku a nakonec jsem minul supermarket Kaufland, až jsem dorazil domů.

Odpovědi
Kelt

Já asi 4 km a to jsem měl volno. Bylo to nakupování a pak procházka s vnukem.

da ny

Málo, asi 3 km.
V sobotu a v neděli spíše odpočívám/leno­ším. ;)

aliendrone

Já tohle neměřím, ale v tvém případě je asi namístě GRATULACE. Také jsi mohl dorazit do perníkové chaloupky, vůbec bych se nedivil. ;) :D :D

zjentek

Vyrazil jsem s cílem chodit. Jenže pak mně padl do cesty fastfood, gyros. Stejně fučelo jak cip, tak jsem si dal malý box, drezing bylinky a zežral jsem to za chůze cestou dom, bych to zesral v takým větru… plastidličku jsem zahodil do jedné zahrady, box do druhé>>> https://www.do­breobaly.cz/gy­ros-box-maly-cerveny-x16307

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=mal%C3%BD+ke­bab+d%C3%B6ner+box&tbm=is­ch&ved=2ahUKEw­jm6vma7rLuAhWLtqQKHdW3C3­sQ2-cCegQIABAA&oq=mal%C3%­BD+kebab+d%C3%B6n­er+box&gs_lcp=CgNpbWcQDD­oGCAAQCBAeUOa­cAVj7ygFgk9wBa­ABwAHgAgAFliAG­mBpIBAzkuMZgBA­KABAaoBC2d3cy13a­XotaW1nwAEB&scli­ent=img&ei=ko­IMYObZGIvtkgXV767YB­w&bih=657&biw=1360

Drap

Podle krokoměru dnes asi 26,5km

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marťas75

Já tedy chodím pravidelně, ale nikdy neměřím ušlé kilometry, ale počet kroků. To nakonec mají dnes v základu již všechny chytré hodinky. Takže bych se spíše zeptal kolik je takové vaše denní minimum kroků. Já si nastavil cíl na 6 000 kroků. Je to málo, nebo dost?