Avatar uživatele
bolak

Kolik jste nejvíc ušli kilometrů na jeden zátah?

(já vím Michale, já vím…) nebo uplavali…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, david22, anonym před 4352 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

No já jsem na jeden zátah uletěla něco přes 8 000 km :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Když jsem neměla v provozu jízdní kolo a chodila pracovat do lesa, tak těch kilometrů bylo každý den porůznu. Někdy jenom dva a jindy i devět. Jinak chodím pěšky poměrně často, ale ušlé kilometry si nepočítám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejvíc asi 65 km, už před mnoha léty, ale s jídlem a s věcmi na táboření na 14 dní na zádech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

asi 25 podél pláže severního moře do kempu Warnemünde, ve vedru s krosnou na zádech s jídlem, dvěma spacáky a oblečením, ale ještě těma těžkejma, byla to fuška, tenkrát mi bylo dvacet, dnes bych to nedala ani náhodou :)
šla jsem s přítelem, ten nesl těžký stan a taky nějaké jídlo, nahoře po takové vymleté cestě – hůrce a pohled dolů na lidi vyvalující se a pobíhající se na nuda pláži, zážitek na celý život, nikdy jsem to už dál neviděla tolik nahejch, bílejch a pihatejch germánů pfůůj !!
ale tenkrát bych tam mezi ně skočila bylo nám děsný vedro..
Doplňuji:
jo a protože severní moře je studený brr tak si umíte představit ty mužský žejó a jaký měli sebevědomí a i tak poskakovali a hráli si volejbal klíďo – píďo to jsem se řechtala i jsme si ukazovali navzájem různý případy zvršku nás nemoch nikdo z nich vidět :D

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Kdysi v práci okolo 30-
50 km denně. Je to sice dnes nepochopitelné, ale tak nějak to bylo. Ráno jsem vyšel došel za pracovníky, obešel ještě nějaké další lokality a šel domu. Tak těch 6 – 12 hodin chůze – jak se povedlo. V noci při cestě domu v zimě se už šlapalo hůř.
Dneska těch 10 m k ledničce stačí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek