bolak

Kolik jste nejvíc ušli kilometrů na jeden zátah?

(já vím Michale, já vím…) nebo uplavali…

Nejlepší odpověď
Lucijej

No já jsem na jeden zátah uletěla něco přes 8 000 km :D

Další odpovědi
anonym

Když jsem neměla v provozu jízdní kolo a chodila pracovat do lesa, tak těch kilometrů bylo každý den porůznu. Někdy jenom dva a jindy i devět. Jinak chodím pěšky poměrně často, ale ušlé kilometry si nepočítám.

Drap

Nejvíc asi 65 km, už před mnoha léty, ale s jídlem a s věcmi na táboření na 14 dní na zádech.

briketka10

asi 25 podél pláže severního moře do kempu Warnemünde, ve vedru s krosnou na zádech s jídlem, dvěma spacáky a oblečením, ale ještě těma těžkejma, byla to fuška, tenkrát mi bylo dvacet, dnes bych to nedala ani náhodou :)
šla jsem s přítelem, ten nesl těžký stan a taky nějaké jídlo, nahoře po takové vymleté cestě – hůrce a pohled dolů na lidi vyvalující se a pobíhající se na nuda pláži, zážitek na celý život, nikdy jsem to už dál neviděla tolik nahejch, bílejch a pihatejch germánů pfůůj !!
ale tenkrát bych tam mezi ně skočila bylo nám děsný vedro..
Doplňuji:
jo a protože severní moře je studený brr tak si umíte představit ty mužský žejó a jaký měli sebevědomí a i tak poskakovali a hráli si volejbal klíďo – píďo to jsem se řechtala i jsme si ukazovali navzájem různý případy zvršku nás nemoch nikdo z nich vidět :D

venkovan

Kdysi v práci okolo 30-
50 km denně. Je to sice dnes nepochopitelné, ale tak nějak to bylo. Ráno jsem vyšel došel za pracovníky, obešel ještě nějaké další lokality a šel domu. Tak těch 6 – 12 hodin chůze – jak se povedlo. V noci při cestě domu v zimě se už šlapalo hůř.
Dneska těch 10 m k ledničce stačí.