peterd108

Kolik cm měří úhlopříčka vaší televize?

Edisone, pokud se ti otázka nelíbí, tak neodpovídej. Když se někdo zeptá, jestli kupujete nová nebo ojetá auta tak mu to taky napíšeš? Podle tebe by tu na serveru zbyla tak třetina otázek.

Odpovědi
mosoj

39×2,54

Kepler

Mně stačí 32" (80 cm), protože na ni koukám z 1,5 m a využívám ji i jako monitor PC.

annas

Jedna TV má úhlopříčku 120 cm – přeměřila jsem ji, druhá 80 cm.

Rozměry v palcích neznám.

Drap

cca 80, neměřil jsem to a potom menší

Mc Merkurion

… která, mám jich víc a je ti to šumák …
… bejt zvědavej na majetkový poměry a podělit se o zkušenosti se stravou svých miláčků je velkej rozdíl (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-krmite-vase-pejsky-granule-konzervy-doplnek-stravy ) … udělej si v tom jasno, než začneš někoho kritizovat …

cochee

Nabízí se otázka, které „Co je ti do toho?“ zde bylo jako první, zda tohle Edisonovo, nebo peterd108-ovo u otázky od MarikaRuda https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-krmite-vase-pejsky-granule-konzervy-doplnek-stravy. Hm?

Edison

Moje. Peterd reagoval. Já prostě nechápu smysl této otázky. To by se rovnou mohl zeptat, jaké mám auto, kolik mám doma zlata a kdy nebudu doma. Sdělovat takovéhle informace veřejně na netu mi přijde velmi mírně řečeno nezodpovědné. A otázka může klidně být položena bytařem – tipařem. A podotýkám, že sama o sobě tato otázka nemusí mít význam… ale přiznejme si… co se na internetu dá o kom najít, hmmm???

cochee

Samozřejmě, souhlasím. Jen jsem si chtěl udělat jasno v kauzalitě 🙂