Avatar uživatele
peterd108

Kolik cm měří úhlopříčka vaší televize?

Edisone, pokud se ti otázka nelíbí, tak neodpovídej. Když se někdo zeptá, jestli kupujete nová nebo ojetá auta tak mu to taky napíšeš? Podle tebe by tu na serveru zbyla tak třetina otázek.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 1964 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

39×2,54

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Mně stačí 32" (80 cm), protože na ni koukám z 1,5 m a využívám ji i jako monitor PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Jedna TV má úhlopříčku 120 cm – přeměřila jsem ji, druhá 80 cm.

Rozměry v palcích neznám.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

cca 80, neměřil jsem to a potom menší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… která, mám jich víc a je ti to šumák …
… bejt zvědavej na majetkový poměry a podělit se o zkušenosti se stravou svých miláčků je velkej rozdíl (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-krmite-vase-pejsky-granule-konzervy-doplnek-stravy ) … udělej si v tom jasno, než začneš někoho kritizovat …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Nabízí se otázka, které „Co je ti do toho?“ zde bylo jako první, zda tohle Edisonovo, nebo peterd108-ovo u otázky od MarikaRuda https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-krmite-vase-pejsky-granule-konzervy-doplnek-stravy. Hm?

před 1964 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Moje. Peterd reagoval. Já prostě nechápu smysl této otázky. To by se rovnou mohl zeptat, jaké mám auto, kolik mám doma zlata a kdy nebudu doma. Sdělovat takovéhle informace veřejně na netu mi přijde velmi mírně řečeno nezodpovědné. A otázka může klidně být položena bytařem – tipařem. A podotýkám, že sama o sobě tato otázka nemusí mít význam… ale přiznejme si… co se na internetu dá o kom najít, hmmm???

před 1964 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Samozřejmě, souhlasím. Jen jsem si chtěl udělat jasno v kauzalitě 🙂

před 1963 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek