Gus_Fring

Kolik byste tipli, že mi je let?

Předpokládám, že pokud se na to ptám, tak to možná svědčí o mém věku. Ale i tak, kolik si myslíte, že mi tak je let?

Odpovědi
Funna

a to máme poznat z čeho?..z té blechaté fotky?…tak z té 61…protože tolik má Spacey .-)

Alesh

15 let

Emefej

Tipuji 13 –15 let.

zjentek

Osmdesát. Těsně před, anebo těsně po. Jako správný mentalista bych dokázal určit i tvé jubileum, jenže to bys musel pokládat více otázak a odpovědí, abych byl schopen nahlédnout ti "do emoce. (;

Mirek Darvas

v rozmezí 1 až 100

Kelt

Měl bys udat nějaké indicie. Například v roce, kdy jsem se narodil se stalo to a to Nebo druhá mocnina mého věku odečtena od současného letopočtu odpovídá narození někoho.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.