Kolik si myslite , ze namluvi slov za 1 den zena a kolik muz ? Cetla jsem statistiku. pak vam to napisi. 🙂 -iv-

Doplňuji:
Tak ja cetla , ze zena denne namluvi 3 000 slov a muz 1 500 . 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Dříve se odborníci domnívali, že ženy obecně mluví třikrát víc než muži. Často se uváděl údaj, že žena za den namluví kolem 20 tisíc slov, ale muž jenom 7 tisíc. Není to ovšem pravda. Nedávno byl proveden pokus, během něhož 400 dobrovolníků u sebe nosilo přístroj, který nahrával všechno, co řekli. Ukázalo se, že muži a ženy toho namluví zhruba stejně, asi 16 tisíc slov za den.

Zdroj: Kafe.cz

Další odpovědi
Deli

Výkumy jsem nečetla žádné, tak si zkusím tipnout:
žena 10 000
muž 8 000

tom004

Tak to nemám nejmenší ponětí.Ale tipnu si,že víc jich namluví muž.I když si myslím,že upovídanější jsou ženy.
Doplňuji:
Tak,to jsme pěkní nemluvové. 🙂

dědapetr

Nemám ponětí kolik namluví žena a kolik muž,já osobně jsem málomluvný.