DDarent

Kolik by tak vlastně moh stát tablet s tegrou 3???

specifikace znam, ale cenově bude asi ,,trošičku'' dražší.....
Doplňuji:
Já nemyslim Tegru 2, ale Tegru 3, s čtyřjádrovýmymi (hlavnímy) procesory, jako je právě nejnovější tablet od ZTE T98, ale jeho rozlišení je na 6GHZ VÁŽNĚ málo!!!!! cena neni nikde..... takže tak přibližně… na některých webwch píšou o Asus Transformer EeePad 2, nebo Iconia Tab 2, ale všechno to sou spekulace......

Nejlepší odpověď
arygnoc

třeba http://www.al­za.cz/point-of-view-mobii-tegra-tablet-10-1-d219343.htm

lehce přes 6.300 Kč.
Doplňuji:
tak potom těžce přes 6.300 Kč.