FlAsh_7

Kolik by měl mít člověk koníčků?

Odpovědi
Rokio

Člověk by měl mít hlavně plnohodnotné koníčky, měl by se jim věnovat do hloubky a vydržet u nich.

Mc Merkurion

… to záleží jestli jsi majitelem hřebčína nebo co tě baví … někdo má koníčka práci …

orwell

Klidně stačí i jeden, pokud se mu věnuješ pořádně, tj, „na plný pecky“.

nyjono

Přesně tolik, kolik ho baví a zajímá.

Kelt

Hlavně to závisí na tvých finančních možnostech. Mohu si kupovat knihy o Peru, všechna dostupná videa a materiály, ale abych tam pravidelně jezdil, na to nemám. A druhé věc je to zvládat časově a správně si to zorganizovat. Takže mohu mít jenom jeden, nebo i 70 a více koníčku a každému se věnuji 1 hodinu, 10 hodin týdně. Tak si vyber

Edison

Další nesmyslná otázka. Nemusí mít žádného, může jich mít kolik chce, nebo kolik zvládne. Žádná norma na to neexistuje.

Edison

Koníček je koníček proto, že jej může člověk dělat kdy chce a jak chce, Tedy klidně i povrchně a může s tím kdykoli seknout a najít si něco jiného.