kytina

Kolegyně v práci se léčí dlouhodobě na chlamydie.Nemůžu se nakazit?Jak se mám chránit?

Nejlepší odpověď
quentos

nakazit se můžete, neboť se chlamydie šíří i kapénkovou cestou. Minimálně před ní nosit roušku, ale konkrétněji se poraďte s lékařem.

Zdroj: www.ordinace.cz/cla­nek/prenos-chlamydie/

Další odpovědi
annas

Tato otázka už byla několikrát položena, podívejte se na odpovědi.

Chtěla jsem svou odpověď smazat, ale nejde to.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-chlamydie

člověk

přenos u žen je možný jen prostřednictvím rodidel,takže je možný i na toaletě,po nesprávné očistě,
pokud se už léčí,tak je přenos minimální
a kdyžtak si zajděte na vyšetření sama,ať máte klid
protože mezi ženami je mnoho nositelek,které o tom vůbec nevědí