lerak14

Koho lidé více milují-krasavce bez peněz nebo zrůdy s penízkama?

Nejlepší odpověď
verka

Záleží na tom, koho si představíme pod pojmem lidi. Řekla bych za sebe, že jiskra si nevybírá na koho přeskočí.

Další odpovědi
Miroslavst

Takže láska si nevybírá. To znamená, že pokud se člověk zamiluje do člověka, bere ho takového jaký je. A jinak v manželství-v dobrém i zlém, v nemoci i ve zdraví.
Takže pro toho, pro koho je ona osoba zrůda, ale s penězmi je pro jiného kráska a naopak. Prostě tak to chodí.
Jinak já osobně neřeším zda druhá strana má či nemá peníze, ale jaké má srdce.

iceT

Osobne jsou mi milejsi lide bez penez nebo s malem,nez ti co je maji.

Martina S.

Já osobně ty první.

anonym

Není vůbec důležité,koho lidé více milují.
A každý krasavec nemusí být nutně chudý,stejně tak prachy nemají jen zrůdy.
Možná v „Červené knihovně“,případně v „Ulici“.
Ta má už cca 1800 dílů.Který hrdina se to ještě dívá?

Je lepší být bohatý,zdravý a krásný,než chudý,nemocný a ošklivý.