Avatar uživatele
Psychotic

Je lepší nešťastně milovat, nebo nikdy žádnou lásku nemít?

Jeden youtuber položil tuto otázku svým divákům a já mu chci zprostředkovat pár extra odpovědí 🙂

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, Kepler před 2746 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Za sebe bych řekl, že je lépe lásku poznat, i když dříve či později skončí nešťastně vlastně každá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Rozhodně to první. Být zamilovaný je krásné i tehdy, když láska není opětována, i přestože to bolí.
Krásně to ztvránil – i když trochu jinak – Alfred Lord Tennyson (a v jedné své písni to použila i skupina Fleetwood Mac): „Je lepší milovat a o lásku přijít / než nemilovat vůbec nikdy.“ („It's better to have loved and lost / Than never to have loved at all.“)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Jo, jo, vzpomínám si na ty sladkobolné časy. Určitě je lepší neopětovanou lásku prožít, než ji vůbec nepoznat. Vzpomínám na to dodnes s nečekanou intenzitou a provází mě i ve snech. Ale nejméně jednu výhodu taková nenaplněná láska má: když ji potkáš po dvaceti letech, tak se můžeš zhrozit, z čeho jsi šťastně vyvázl.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Kdo miloval, těžko zapomíná, byť šlo o lásku nešťastnou, rána se zahojí, ale jizva zůstane.

Myslím si, že každý člověk chce milovat a být milovaný, ale ne vždy se to povede. Třeba šel nesprávnou cestou, na níž nepotkal toho pravého/pravou, možná tím ztratil l smysl života…

Kdo lásku prožil, nezapomene, kdo neprožil, nepochopí její význam … Takže lepší láska nešťastná, někdy i platonická, než nemít koho milovat …

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jaký YouTuber?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Tak vzhledem k tomu, že jsem momentálně v porozchodovém těžkém bolu tak bych nejradši napsal že je lepší nepoznat nic než takovou bolest ale abych byl objektivní tak je samozřejmě poznat lepší než nepoznat žádnou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Psychotic

fgh: Jeden se stovkou odběratelů.

před 2746 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak se jmenuje?

před 2746 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

To poslední, co potřebuje, je troll. To poslední, co potřebuji já, je aby věděl, že to já ho tam poslal.

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jo takhle to myslíš. O to mi vůbec nešlo. Spíš jsem si o tobě chtěl tímhle udělat obrázek. Protože pokud sleduješ tu dnešní „rakovinu“ českého YT, která je tak hrozně moc „populární“… Určitě víš co myslím… Nechci tu kvůli reklamě jmenovat.

před 2745 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek