Avatar uživatele
Fred

Knihy pro 12leteho kluka

Vite o knihach, ktere byste doporucili pro 12leteho kluka? Libil se mu Pan prstenu, takze treba neco podobneho.
Dale nejakou detektivku. Plus neco, co vas jeste napadne 🙂
Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Bunnik před 5023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

A co třeba:
NARNIE – Princ Kaspian
NARNIE – Stříbrná židle
NARNIE – Poslední bitva
NARNIE – Čarodějův synovec
apod…děti milují všechny díly.

Tak dcera ještě radí:
Percy Jackson – Moře nestvůr a nebo
Percy Jackson – Zloděj blesku

prý dost dobrý

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Je celá řada knížek Artura Ramsoneho prázdninová dobrodružství party dětí. Jako dítěti se mi to moc líbilo je to serie asi 10 knih. Historie Rychchlých Šípů ,Foglarovky
London, Seton.Vzpomeňte si na své dětství.Hezké prázdniny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Děti a vnuci ve dvanácti, si brali z mé knihovny knihy,na kterých jsem vyrůstal i já-D.Defoe,J.Lon­don,K.May,zají­maly je i cestopisy M.Oplta,C.Pezi­na,nebo P.Fuchse.
Je pravda,že dnešní děti obdivují jiné hrdiny,ale dobrou klasikou,určitě nic nepokazíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Harry Potter, Terry Pratchett a jeho Úžasná zeměplocha… z detektivek třeba Sherlocka Holmese od sira Arthura Conana Doyla by mohla zaujmout vzhledem k nedávnému filmu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Určitě indianky,nějaké sci-fi od Lema,ale mohl by si přečíst i Malého prince,London Tulák po hvězdách,je to mnoho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SETH

Zkusila bych i něco z populárně naučné literatury. Pro děti toho vychází dost a ve velmi dobré kvalitě. Dinosauři, vynálezy, ztracené poklady, rekordy a spousta jiného. Vypusťte ho v knihovně nebo knihkupectví do příslušného oddělení a uvidíte, co ho zaujme.
Můj o rok starší synovec mi nechce vrátit knihy o ztracených civilizacích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Robinson Crusoe a detektivky od Edgara Wallaceho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek