Avatar uživatele
procsy122

knihy na léto

Na léto si chci nakoupit knihy mam rada puberťácké zatím sem četla stmívaní a školu noci mam rada knížky o upírech a jiných potvorách neznáte další

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, anonym před 4683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Já si vozím knihy i na dovolenou,takže nejen před ní,zajdu do antíku,a tam si vyberu za pár korun,podle „chuti“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nech se inspirovat tady:

Zdroj: http://www.da­tabazeknih.cz/in­dex.php?stran­ka=knihy&gid=32&u­gid=92&dle=

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucy

Mrazení (vlkodlaci), Váhání (vlkodlaci), Temný anděl (vampyrus), Vampýrská akademie (upíři), Poselství jednorožců (elfové, jednorožci atd..), Křišťály moci (elfové)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ravenne

Tak zrovna tyhle knihy ráda nemám, ale v knihkupectví jsem viděla Vampýrskou akademii, to by se ti mohlo líbit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Eragon – 3. díly – draci, elfové atd,
Vampýrská akademie- název mluví sám za sebe ;),
série Mediátor od Meg Cabot – středoškolačka, která dokáže komunikovat s duchy a jeden se jí zabydlel v pokoji ;) jsou tenké knížky, je jich šest a mě se to moc líbilo,
sága Vznešení mrtví od Hendee Barb, Hendee J. C. – damhir Magiera a poloviční elf Lesil ještě s dvěma dalšími hledají Magieřinu rodinu a přitom se vypořádávají s upíry, čaroději a různými zloduchy,
knížky o Drakulovi od Jenny Nowak,ale tak 15+,
sága Tetováni krví – to je o příšerách – děti ze sirotčince si vybírají lidé a nabídnou jim povolání a kluk (s dívčím jménem) se má stát Lampářem – rozsvěcet a zhasínat lampy na úseku jeho cesty, ovšem všude kolem jsou příšery, které nejsou příliš přátelské, jsou tam i něco jako čarodějové atd,
nevím jestli znáš seriál True Blood z HBO, ale je to podle knížek Pravá krev – servírka Sookie, která umí číst myšlenky se v zapadlém městě seznámí s upírem Billem a dozvídá se o sobě spoustu divných věcí, jsou tady měniči podoby, čarodějové, voodoo, upíři žijí mezi lidma a živí se tzv. syntetickou krví, kterou si kupují v obchodech – píšu podle seriálu, který začal být od druhé třetí řady pořádně zvrhlý, knížky jsem nečetla,ale seriál je prý lepší (ale tak abych nic nezatajila =D), tady taky tak 15+! občas možná až 18+… to je pro takové starší puberťáky =D
Hobit, aneb cesta tam a zase zpátky od Tolkiena =) je to takový předpříběh k Pánovi prstenů – jak Bilbo našel prsten a co všechno zažil
Darren Shan Saga – kluk D. s kamarádem jdou do Cirkusu kde je spousta „zrůd“ a taky jeden upír, který z Darrena udělá svého pomocníka…

Tak snad se ti něco bude hodit – nejvíc doporučuji Mediátora, je to puberťácké až až ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LeeLee

Becca Fitzgerald – Zavržený, Crescendo ( 2. díl )
Krásní mrtví
Proč? 13× proto
Upíří deníky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Série o Mercedes Thompsonové od Patricie Briggsové (doufám, že jsem ta jména moc nezkomolil)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek