pavel03

klepání těla po alkoholu

Dobrý den. Jsem zrovna několik hodin po konzumaci alkoholu. Alkoholik čatý nejsem. Bohužel se mi stalo, že jsem toho vypil víc. Všechno bylo v pohodě, do tý doby než jsem se probudil a měl hrozný klepání celého těla. Co stím? Co to má značit?

Odpovědi
cochee

To je normální „poopiční stav.“ Základem je se zavodnit, protože alkohol odvodňuje. Dále doporučuju dát si jednu „šumivku“ hořčíku, zabrání křečím svalstva. Na rozhoupaný žaludek (a rovněž zavodní) talíř vývaru, ovšem čistého bujónu, bez masa nebo zavářky, v nouzi klidně i z masoxové kostky, dá se sníst i česnekačka.

Jmenovaný hořčík je lépe vypít ještě před spaním, aby měl čas zapůsobit. Taky existují antikocovinové tablety, které se však polykají ještě před chlastáním, netuším cenu ani název, ani jestli ještě existují.