arygnoc

Keď cez vozovku roztiahnem takýto koberec (viď obr.), musia ho vodiči rešpektovať?

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcRwtIC7lTTZhl4zu­uqeseJy851MsfIJ­WdYHIwsGJN-cRuUGtGZU

dopustil som sa nejakého priestupku?

😉

Nejlepší odpověď
da ny

🙂
Dobrý vtípek!

  1. ne
  2. ano

Další odpovědi
setapouch

Jestli tuto otazku myslis vazne, pak jsi vetsi blbec, nez ses dosud prezentoval. Jestli je to z tve strany zert, pak jsi o par let zaspal dobu a porusil pravidla.

At tak nebo tak:

  1. ne
  2. ano
  3. dalsi dukaz tve demence.

anonym

přechod pro chodce musí být označen i svislým značení , takže ne

arygnoc

@boreczech:

to akože môžem prechádzať plnú čiaru (predbiehať), keď pred jej začiatkom nie je značka „zákaz predbiehania“?

to je blbosť, neviem o tom, že by niečo muselo byť prikázané/zakázané SÚČASNE vodorovným i zvislým značením (čo tak nejaký odkaz?).

😉

arygnoc

@setapouch:

predpokladám, že ty by si tú paničku s čoklom nemilosrdne zostrelil.
otázka sa týka občanov, nie úradníkov.

😉

setapouch

Je už dostatečně známo, že neumíš chápat psaný text, takže se kvůli tomu na tebe nezlobím. Že nejsem úředník jsme ti napsal třikrát, píšu to počtvrté. Chápu, že pro tebe je i desetkrát málo.

A co předpokládáš, to je mi srdečně jedno, protože o tvé inteligenci si nemyslím vůbec nic lichotivého.

arygnoc

keď nie si úradník, tak potom si klamár:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-mozne-ze-v-teto-kapitalisticke-dobe-jsou-pretezovani-urednici

😉

arygnoc

@setapouch:

to vieš, my, neozbrojení neuradníci … nás môže prepadnnúť a napadnúť akýkoľvek setapouch, my ho nedopicháme ani nezastrelíme.

😉

setapouch

Chlapče, upozorňuju tě, že moje shovívavost s debily je nesmírná, ale jednou, jakmile to přeženeš, na tebe podám trestní oznámení a občanskoprávní žalobu. Na rozdíl od tebe, který jsi podal trestní oznámení k adminovi, já vím, kam se obrátit.