Bronzový

Když žena vyzve cizího muže k tanci, tak:

Mám takovou otázku pro naše něžné polovičky, situace:
Jste přiopilé na párty, přijdete k neznámemu mladíkovi, upijete mu z drinku, dáte hlavu na rameno, pak se na chvíli jakoby otočíte, když v tom zazní song z hříšného tance:
http://www.youtube.com/… I3nA0Yvec0
načež se otočíte zpět k neznámému a hodně "zblízka" ho vyzvete k tanci...
Děvčata děláte to často a běžně, nebo to musí bejt někdo hm sympatickej, aby jste ho vyzvaly k tanci, může to mít nějakej podtext? Jen mně to tak nějak zajímá, protože člověk byl zvyklej na to, že je to hm mužská role :-)))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak tohle je asi sen každého muže, ne?
Takové pozvání se neodmítá!
Běžně to děvčata určitě nedělají, myslím, že je to stojí dost odhodlání, ale když už to udělají, je jasné, že jim o toho muže opravdu jde, že se opravdu líbí a že by rády víc...
Takže rada pro muže, kterému se něco takového poštěstí: Neodmítat! A nezklamat!

Další odpovědi:

Pokročilý

Já bych řekla, právě, že jsou přiopilé. Normálně by to asi neudělaly. Třeba je bolí srdíčko a krásná hudba v nich vyvolá vzpomínky. No a mužská náruč dá na chvíli opět pocit jistoty. A třeba nic není náhoda, to už pak záleží...

Zlatý

Také záleží na tom JAKÁ žena to udělá, že pánové? Ale to naprosto chápu. Krásku jistě v tu chvíli nevidíte jako potenciální lehkonožku a alkoholičku, ale roztomilou dívenku, která není zvyklá tolik bumbat. A tahle nabídka se neodmítá. Alkohol zatemňuje mozek a v jeho opojení vznikají ty největší trapasy. Horší je, když u toho někdo zůstane nebo nez něj není schopen se bavit.
Ta situace, kterou jsi popsal rozhodně nevypadá na začátek lásky na celý život (ačkoli...), ale pokud večer neskončí tím, že jí budeš držet vlasy u mísy, je to jen na tobě, jestli se ti opilá žena zdá přitažlivá...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.