Když se vám zdají sny, plní se vám (ty dobré)?

Mě se zdají. Zrovna nedávno se mi dva dobré sny zdáli a splnili se, tak mě zajímá, jestli vám také.

Odpovědi:

Zlatý

Nikoliv, sen je sen a rozhodně to nesouvisí s realitou !
Jistě - pokud budeš chtít nalézt souvislost, najdeš :-)
Čeština je ale pro život důležitější, než sny, na tvém místě bych upřednostnil spíše zdokonalení pravopisu ;-)

Pokročilý

ano, ale jen pár. jednou se mi zdálo něco s mojí rodinou a splnilo se to. taky se mi zdáli občas známky z velkých testů ze školy to bylo pravda- škoda že se mi to nezdá častěji.

Zlatý

vidiny, nie sny, či už zlé alebo i dobré sa niekedy môžu splniť.
Stáva sa to občas v prípade, ak riešite nejaký problém, ktorý vám dokáže "vliezť" aj do spánku.

Bronzový

Už jen ty hezké sny Vám závidím. To, že se Vám splnily dobré sny, je príma. Užijte si to. Ale nespoléhejte na to, že to nebyla náhoda a že se to bude v budoucnu opakovat. Dobré sny se neplní z toho důvodu, že se zdály, ale proto, že jsme pro jejich splnění něco udělali.

Pozn: U zlých snů je to horší. Tam se musí udělat něco, aby se nesplnily. Jinak mají ošklivou tendenci se samy realizovat. Například když se nám zdá, že jsme propadli u zkoušky, musíme se pořádně našprtit, abychom tomu snu seberealizační snahu překazili! :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.