Bobmarley

Když se sním, budu dvakrát větší nebo zmizím uplně?

Nejlepší odpověď
Rocker

Budeš stejný,co si ukousneš o to přibereš.Když pomineme vylučování apod.Jen nevím,jak budeš trávit trávící ústrojí.

Další odpovědi
mosoj

Ne, budeš 3 x těžší, protože je dokázáno že člověk sní 10 dag a vzápětí váží o 30 dag víc.

Sancha

Teoreticky si to vyřeš sám, ale prakticky první kousek co si ukousneš vyplivneš a právě o ten kousek budeš lehčí.

zzzzz

No a jak si sníš hlavu a vlastně celé zažívací ustrojí?

Kohut57

Záleží na tom , jaké použiješ ingredience , či další přílohy. Knedlíky nabírají nejvíce. A pak taky podle úpravy, třeba na víně, či na pivě. Já bych tě odhadl , že to budeš mít na trávě, to nemyslím jako kráva , ale jako pěknej v´l.