Nikikalu

Když se před smažením mírně osolí hermelín, je prý mnohem lepší?

Nejlepší odpověď
zjentek

Jestliže ráda slané pokrmy, pak stoprocentně!

Další odpovědi
marci1

Hermelín je plísňový sýr a sám o sobě je již dosti výrazné chuti.Já bych jej již nesolila, ale proti gustu-žádný dišputát. 🙂

ivzez

Jak pro koho.

Obecně solíme mnohem více, než kolik
potřebujeme a kolik je ještě zdravé.

Solit před tepelnou úpravou potravinu,
která už sůl obsahuje, je podle mne zbytečné.

mosoj

Jak pro koho. Někdo se na sůl nechce ani podívat, já to ale nejsem. K čemu takováto otázka?

still

Sůl je jak známo zvýrazňovač určitých chutí. A typ chutí plísňového sýru je přímo vhodný pro takové zvýraznění. Ovšem nesmí jí být moc, stačí jen poprášit.