zjentek

Když se mi nechce myslet nad odpovědí, tak otázku rovnou smažu?

Hm, zajímavá metoda.

-------------- . --------------

@ivzez: Někdy je to pro obojí. Třeba já jsem ne dávno na otázku dostal odpověď ve smyslu, abych UTFG s odkazem na google linky. Obratem jsem otázku doplnil o informaci, že jsem FG užil a uživateli jsem v doplnění naznačil, ať si linky alespoň prokliká, než na ně pošle odkaz coby dobrou radu. Vzápětí pak otázka zmizela.

Takže důvtipnému je zde jasný, že otázka byla smazána „pro obojí“:

  1. Autor odpovědi by se musel proklikat k tomu, že mám pravdu. Ale to je práce- musel by myslet.
  2. Autor nabyl dojmu, že byl zavdán důvod cítit se dotčen a to pro vytýkanou nesprávnost jeho odpovědi. Pak by platila vámi zmiňovaná zlomyslnost. Tomu sice nerozumím, ovšem vím, že tyto reakce mezi jedinci skutečně existují a že kořeny tohoto chování sahají hluboko do dětství a příčiny je třeba hledat vzpomínkami, nebo hypnózou.

Ukázka smazané otázky bez odpovědí:

Kde seženu sirupy Grünhof?
Poradí někdo, kde (v republice!) seženu sirupy Grünhof?
(Kamenné prodejny, netový obchod, tržiště, papírové prodejny- řetězce.)

  • – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Edisne, tak přesně tuhle řadu googlinků jsem postupně proklikal ještě dříve, než jsem položil tuhle otázku. Není tam snad jediný, v kterým by se nenacházela věta typu- produkt již není v nabídce anebo produkt již nelze coupit. Čili ještě jednou:

Poradí někdo, kde (v české republice!) bych mohl sehnat sirupy Grünhof? ;)
(Nechat je posílat ze Švýcarska za poštovné není ekonomicky výhodné!)

Nejlepší odpověď
Anikitos

To by tu pak žádné otázky nezbyly kdyby si každý, kdo může mazat odpovědi, je mazal jen proto, že se mu nad nimi nechce přemýšlet.

Další odpovědi
ivzez

Myslíte, že někdo maže otázky jen proto,
že nechce přemýšlet nad odpovědí?
To už bych spíše věřila tomu, že je někdo maže ze zlomyslnosti.

zjentek

Anikitos, to není pravda. Zbyla by tady drtivá většina takových otázek, nad kterými se myslet nemusí a tudíž by web dále působil dojmem oblíbenosti ve smyslu návštěvnosti. Nebo je třeba zde vypisovat nicky spamera či spamerky, který/kteří se zde o podobný dojem starají? Jý myslím, že není…

Anikitos

Vlastně pravda.

Ale odpovedi.cz už stejně upadají, za chvíli tu budou už jen otázky bez odpovědí…