Avatar uživatele
Sůwa

Jak by se vám líbilo, kdyby admin zpětně zveřejnil…

…kdo smazal kolik otázek či odpovědí a to s rozlišením zda vlastní, nebo cizí?
Já osobně bych to velice uvítala, hned by bylo jasno 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 20Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, vagra, anonym, aramah, Andělé, johana 56, Jikra, Drap, fcoop, 987654321, Damiana, briketka10, vlk samotař, badisko, anonym, anonym, Braník, Kamionak09, GTA Andreas před 4062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

jsem pro

v tomhle případě mám skoro čistý štít,ne že bych něco nenechala smazat,ale smazané se týkalo jen a jen urážek a nevhodností

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

jsem pro

Klidně ať to udělá. Buhužel on to neudělá. To by jsme se asi divili. Možná že by došlo i na souboje !!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

jsem pro

..aby se nalilo čisté víno,to si přeci všichni zasloužíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

jsem pro

Taky by mě to zajímalo, to by byla mela co? 🙂
Pak by jsme ho svorně ukamenovali?
Nebo co by se mělo stát.........­....... vyměnil by kabát (nick) a jel/a by dál ☹

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

jiný názor

Je mi to úplně jedno.
Jsem na tom stejně jako iceT, „mažu“ jenom vulgarity a urážky – dokonce nechávám být i některé provokatéry – jen ať se předvedou ve společnosti… A k perfektnímu, pravdivému názoru od aramah už ani není co dodat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

jsem pro

Doplňuji:
V případě kdy někdo soustavně maže příspěvky které nic neporušují měl by administrátor tuto výhodu mu odebrat Vrátit až třeba po dosažených 500 bodu po odebrání..Při dalším porušováním odebrat navždy pro danou IP adresu

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

jiný názor

Jednou z možností by bylo přidání rubriky „Odstraněné otázky a odpovědi“,v níž by byl uveden konkrétní příspěvek,důvod a uživatel,který ho smazal (nahlásil).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

jsem pro

je mi to v podstate jedno …pokud jde mazace tak by me zajimalo kterej mazal vede …ale pokud jde o moje odpovedi smazane tak vite jak JSEM DRZKA NEVYMACHANA!!! a muzu si zato obcas sam …ale verte mi ze se snazim krotit..;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiný názor

Doplňuji:
Admin už dávno ví, co je nešvarem na těchto stránkách, ale už nevěřím (chci se mýlit), že sám sjedná nápravu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

velice bych to uvítal/a

jé to by bylo príma, aspoň by se ukázal
ten zmetek co mi mazal ty odpovědi a
otázky a vlastně všem vám tady !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionak09

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fyziq

jsem pro

Doplňuji:
Ti co dali proti se částečně přiznaly

Upravil/a: fyziq

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vendys2

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

jiný názor

Kto má svedomie čisté tomu nebráni.
moje svedomie je čisté, za tými pár návrhmi na vymazanie si stojím a obhájim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

jsem pro

Jsem pro . Hlavně vůbec nechápu,že dal admin možnost někomu vůbec něco MAZAT ! Něco jinýho by bylo smazání vlastní otázky,ale takhle?!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

velice bych to uvítal/a

Sůwo, uvítala bych to s nadšením. Budeš se divit, ale už několikrát jsem o to admina žádala. Je jen na škodu, že „mazání“ je tady anonymní. Kdyby tomu tak nebylo, odpadlo by „poškozování jiných uživatelů“, leckdy pocit ukřivdění nebo ublížení a hlavně by si „mazač“ musel za svým návrhem na smazání nevhodného příspěvku stát. Udělat to veřejně, na to by asi „slabší nátury“ nestačily. Právě proto by takové opatření mohlo přinést řadu pozitivních změn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

nevidím to jako vhodné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

jsem pro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonymmm

nevidím to jako vhodné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Diskuze byla zrušena administrátorem 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lze-nekomu-nabidnout-vykani-a-je-jeho-spolecenskou-povinnosti-vam-vyhovet-nebo-se-musi-tolerovat-jeho-buranstvi?_fid=kcyp

Děkuji tímto všem slušným lidem, kteří se do ní zapojili svými rozumnými a zasvěcenými názory. Dostaly se ke mně, vím o nich, nikdo mi je smáznout nemůže. Díky:-)

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dami, někdo neunesl nastavené zrcadlo. Ale smazáním diskuze svůj charakter nesmazal. Špínu smaže opět nastaveným zrcadlem a předělání svého charakteru.
Tobě rovněž patří poděkování. 🙂

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Damiano, mně je z toho ze všeho docela špatně, tohle jsem tedy nečekala. Snad se nad tím stavem zamyslí aspoň admin, jistě to před smáznutím přečetl 🙂

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nenacházím slov k yjádření svých pocitů. ☹

Vw virtuálním obrazu uživatelky se objevily další trhliny…
Zřejmě jsou jí cizí slušnost a disciplína, které začínají zvládnutím myšlenek. Kdo nedokáže ovládat své myšlenky, nedokáže ovládat to, co dělá, a dští zlobu … ☹

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Já ráno pochopila,proč mi bylo doporučeno ..z hrušky dolů"…

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Děkuji vám všem. Názor si jistě utvořil každý vlastní. Ohánět se morálkou a zároveň lhát na plné pecky, to je tedy úroveň.:-)

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Slušný človek, ak mu partner vyká – vyká tiež, bez ohľadu na akési nepísané pravidlá. Odvolávanie sa na akúsi netiketu (kde hlavným jazykom je angličtina, nepoznajúca priame vykanie), neznamená, že v prípade českého webu treba dodržiavať pravidlá českej slušnosti.
Mne tiež prekáža, ak vykám, že mi niekto neslušný tyká, ale zjavne ešte nevyrastený/á z detských plienok to nemôže chápať.
Na tykanie musia byť dvaja a obaja s tým musia súhlasiť, je to zvýraznenie akéhosi bližšieho vzťahu zúčastnených. Múdremu napovieš, ten druhý nepochopí.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

,alá oprava:
„Odvolávanie sa na akúsi netiketu (kde hlavným jazykom je angličtina, nepoznajúca priame vykanie), neznamená, že v prípade českého webu treba dodržiavať pravidlá českej slušnosti.“
správne má byť miesto slova „treba“ slovíčko „netreba“
"Odvolávanie sa na akúsi netiketu (kde hlavným jazykom je angličtina, nepoznajúca priame vykanie), neznamená že v prípade českého webu netreba dodržiavať pravidlá českej slušnosti.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ktože nám to povedal:
„…Vykání přece neznamená obavy z člověka, jehož oslovujeme. Je projevem úcty, a ta se z chování dnešních mladých lidí (bohužel, nejen mladých) vytrácí tak rychle, že se lze obávat, kam to povede.
Zapamatovat si komu tykám a komu vykám, to opravdu nevidím jako problém. Kdo s tím problém má, měl by se zamyslet, proč to tak je. Určitě to nebude češtinou.

Pokud nevidíš žádný přínos v pravidlech slušného chování, kam patří umět i slušně oslovovat lidi ve svém okolí, tak jsi nejsíš neabsolvoval kurz společenského chování, který dříve býval součástí tanečních… “

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Také jsem někde v anketě odpovídala, že někomu tykám, jinému vykám. Nedělá mě žádný problém si to zapamatovat.

Opakování je matka moudrosti, proto opět zmiňuji slova svého oblíbeného K. Čapka.

„Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstali stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo. Kdo je slušný, byl slušný vždycky. Kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív. Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždy jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl dříve a vždycky. Kdo mění víru, neměl žádnou. Člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví.“

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Velmi pravdivé moudro…krásně napsané…:))

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Ocko – už jsem vás žádala, abyste mi laskavě netykala !!!

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sůwo, to je marná snaha. Sociální sítě stírají rozdíly ve vědomostech, vzdělání, kvalifikaci, věku atd. Takže klidně dále vykej a já budu dále tykat. Dělám to tak vůči všem a zlob se nebo ne, nebudu si zavádět seznam, komu to vadí. Není v tom neúcta ani nic jiného. Tak v tom laskavě ani nic jiného nehledej. Vykřičníky nepomohou ani kdyby jich bylo třicet řádků.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Tj.nehorázná arogance teda! Pokud někdo chce,abyste mu vykala,je přinejmenším slušnost to respektovat! Ale respekt je Vám zdaleka i zvysoka cizí…

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

na to jeji inteligence nestaci .. zapamatovat si, ze po ni chce suwa, aby ji ona vykala ..
nebo i o to zadal jeste nekdo jinej ?
… :)

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Kdeže loňské sněhy jsou…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/souhlasili-by-jste-s-vyrazenim-vykani-ze-spisovne-cestiny

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:))) johanko, ona vam bude tvrdit : ze na internetu si kazdy tyka … ona sla se stadem pred 30 lety a jde i dnes, i kdyz uz s jinym .. hlavne, ze ji jde o " pravidla " .. nema svoji hlavu .. jen papouskuje, to co nekdo vymysli .. jen slepe dodrzuje a neridi se nicim jinym .. arogantne ignoruje neci prani , jen proto, ze nekdo na internetu vymyslel tykani , tak ona nedejboze aby to neci " prani tykat si " – toho, kdo to tykani vymyslel, porusila ..
to je na blazinec .. !?
az nekdo vymysli, ze od zitrka se bude na netu vykat , tak ona zacne v 00.01 vykat ! :)
na to bych si i vsadila .. -iv-

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Iv,vše podstatné je uvedeno v odpovědi led.Její odkaz jasně uvádí,že tykání na natu není samozřejmostí či pravidlem.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Johanko,to se Vám povedlo :))))
Až takhle si protiřečí,tj.os­tuda…:((

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Andělé,slušnost se sice občas nevyplácí,ale je nezbytná v každé civilizované společnosti.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Johanko a žádná odezva,že jo? Nachytala jste ji na hruškách,jak si protiřečí,takže převléká kabát,jak se ji hodí.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Andělé,ono to není ani tak o hruškách…Pravidla a zásady přece není možné měnit jako třeba ponožky.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Johanko,pro slušné lidi to možné není. Hold o kom je řeč,ten jak je vidět slušný není. Chtělo by se to podívat do zrcadla…

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Andělé, ano. Někdy stačí jen vrituální zrcadlo. Vždyť z chování poznáme podobu člověka…

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Annas,právě,z cho­vání poznáme podobu člověka. Děkuji. :)
Hold někdo vidí jen co chce,ale ač chce či nechce,zrcadlo se mu bude tak dlouho nastavovat,až nakonec prozře…

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Žobrák v otrhaných šatách, strapatý s rapavou skrivenou tvárou, konajúci dobro, je krajší, než fyzický krásavec, zlo a nešťastie za sebou zanechávajúci. Ten žobrák má totiž ľudskú dušu.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Svatá pravda. Takovýto žebrák konající dobro,má zrcadlo do své duše čisté. Jeho duševní krása je skutečná krása,než fyzická krása se zlou duší.

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ta duševní je mnohdy důležitější než fyzická …

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Přesně tak…:))

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Andělé,neberte to prosím jako reklamu pro konkurenci,ale moje babička říkávala „Čiň čertu dobře,peklem se ti odmění“.Dnes to platí dvojnásobně.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Johanko,babička měla pravdu. A pro tyto lidi je konkurence přímo stvořená.
Kdyby se řídila: „Moudré je milovat anděly a vycházet s čerty“,byla by jinde…

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

S anděly by určitě problém nebyl.Ale jak vyjít s čertem,aby on se mnou nevyběhl?To jeden těžko odhadne…

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Je to jednoduché, zavoláte Káču. Tá vybehne aj s Luciferom.
http://www.go­ogle.sk/search?q=čer­t+a+káča+film

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

:D))

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Děkuji.Teď už jen najít Lucifera a tu pravou Káču.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Lucifera máme přeci tady…tak já s ním klidně vyběhnu,budu na něj hodná..:))

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

přeci nebude poslouchat druhé,že? Na to je asi veký pán…s pánem..:))

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Už chápu, jste na tykání jako bývalá ( možná i současná ) soudružka zvyklá, to se pak těžko odnaučuje. 🙂

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

suwo, ja znam tolik bejvalejch komousu, kteri me do oci tvrdi ted pravej opak .. je to jako s tim mazanim .. cim vic bude presvedcovat , tim je to mene verohodnejsi ..
svedomi je to ale jeji, ne moje .. -iv-

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sůwo, opět omyl. Soudružka jsem nikdy nebyla. Nechybělo mi to a nevadilo by mi to. Ty nejspíš nechápeš, co je to internet. Tady opravdu anonymita nicku je o jiných pravidlech než v běžném životě. Proto jsem Ti to také do předchozího příspěvku napsala. Všimla jsem si už, že některé samozřejmosti prostě nejsi schopna přijmout. Proto se to snažím vysvětlit tak, aby nešlo dělat chybné závěry. Ty jsi ale opravdu kouzelná, protože když Ti dojdou argumenty, tak se snažíš hledat něco v minulosti. Uklidni se a v klidu si to projdi znovu. Jestliže Ti na tom bude opravdu záležet, mohu Ti poslat kontakt na svého exmanžela, ten určitě vymyslí něco, co by Tě po téhle stránce mohlo uspokojit. Ačkoliv si tím jistá nejsem. Dcera posledně tvrdila, že litoval toho, že jsem se s ním rozvedla. Lepší kandidát na pomluvu mne ale nenapadá.
No, ráda dělám lidem radost, až domaluju, tak možná vymyslím něco sama. Přeju Ti hezký den. Je neděle, tak si ji nekaž blbostmi.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ocko"…ráda dělám lidem radost…" urobte ju! Je problém, ak je niekomu nemilé vaše tykanie, vykať?
Myslím, že to nie je problé ani pre vás…

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Za to se stydět nemusíte, všichni komunisti určitě nebyli/y svině 🙂

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. tak prijdte ocko az zitra, to uz nebude nedele a nebudeme si muset kazit nedeli tema vasima blbostma .. o jakem malovani pisete ? vzdyt tu odpovidate na vsechno , krome toho , na co vam dojdou naopak ty vase argumenty ! :)

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

všimla jsem si už, že některé samozřejmosti prostě nejsi schopna přijmout …
pisete ocko vy ?? :))
suwa vas kdysi zadala slusne, tak to je tedy sila ..
arogance nezna mezi ..
me tedy tykani nevadi, ani od vas.., ale i jeden mladej " uzivatel " se mi zde zdal jako nevychovanej fracek " a uz vim , po kom to ma ..
hlavne, ze si ted hraje na ukrivdeneho, ze ho nekdo " mazal " a " vystval " .. kdybych mohla, smazala bych vas vic ! :)

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jen moudrý člověk by si uvědomil zlo, které koná…:-))

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Annas,ztotožňuji se s Vašimi slovy…:))

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

holky vy tomu dáváte :))
hezky jsem si početla a
pobavila ČERT A KÁČA :))
já zas marně hledám gratulaci
ke zlaté medaili asi byla taky
smazaná :(

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Briketko, komu? Vlastně se můžu podívat do žebříčku.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Poslední je George a tomu se přálo. Takže nevím.

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Anni,
mou .. ať voláte, jak voláte znáš to ??
takže .. hledejte a prd najdete !!

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Ani ten prd jsem nenašla…

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

no právě nic..
http://nd03.jxs­.cz/891/102/8416d26af9_6­2888735_o2.jpg

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

to jsem se smála, jednou sem
tady vyprávěla, jak ségra snědla
figurku z člóbrda žlutou no a
bolacek to popisoval, jako drama
…jako opravdovou detektivku…
naši čekali nad nočníkem a pak
byli celí šťastní jenže prej né
nadlouho ségra hups a měla ji
zas v sobě :)) no znáš ho, tomu
se musíš smát..a to když ti zmizí
z dizkuse, tak je ti to líto i celá
gratulace já bych ho zabila mazala !!

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂

před 4060 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek