Sůwa

Jak by se vám líbilo, kdyby admin zpětně zveřejnil…

…kdo smazal kolik otázek či odpovědí a to s rozlišením zda vlastní, nebo cizí?
Já osobně bych to velice uvítala, hned by bylo jasno 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

jsem pro

v tomhle případě mám skoro čistý štít,ne že bych něco nenechala smazat,ale smazané se týkalo jen a jen urážek a nevhodností

Další odpovědi
mosoj

jsem pro

Klidně ať to udělá. Buhužel on to neudělá. To by jsme se asi divili. Možná že by došlo i na souboje !!!

Andělé

jsem pro

..aby se nalilo čisté víno,to si přeci všichni zasloužíme.

aramah

jsem pro

Taky by mě to zajímalo, to by byla mela co? 🙂
Pak by jsme ho svorně ukamenovali?
Nebo co by se mělo stát.........­....... vyměnil by kabát (nick) a jel/a by dál ☹

Damiana

jiný názor

Je mi to úplně jedno.
Jsem na tom stejně jako iceT, „mažu“ jenom vulgarity a urážky – dokonce nechávám být i některé provokatéry – jen ať se předvedou ve společnosti… A k perfektnímu, pravdivému názoru od aramah už ani není co dodat…

vlk samotař

jsem pro

jirkajirka

jsem pro

Doplňuji:
V případě kdy někdo soustavně maže příspěvky které nic neporušují měl by administrátor tuto výhodu mu odebrat Vrátit až třeba po dosažených 500 bodu po odebrání..Při dalším porušováním odebrat navždy pro danou IP adresu

anonym

jsem pro

ten který je

jsem pro

johana 56

jiný názor

Jednou z možností by bylo přidání rubriky „Odstraněné otázky a odpovědi“,v níž by byl uveden konkrétní příspěvek,důvod a uživatel,který ho smazal (nahlásil).

huxa

jsem pro

badisko

jsem pro

je mi to v podstate jedno …pokud jde mazace tak by me zajimalo kterej mazal vede …ale pokud jde o moje odpovedi smazane tak vite jak JSEM DRZKA NEVYMACHANA!!! a muzu si zato obcas sam …ale verte mi ze se snazim krotit..;D

anonym

jiný názor

Doplňuji:
Admin už dávno ví, co je nešvarem na těchto stránkách, ale už nevěřím (chci se mýlit), že sám sjedná nápravu.

briketka10

velice bych to uvítal/a

jé to by bylo príma, aspoň by se ukázal
ten zmetek co mi mazal ty odpovědi a
otázky a vlastně všem vám tady !!

M.

jsem pro

Kamionak09

jsem pro

fyziq

jsem pro

Doplňuji:
Ti co dali proti se částečně přiznaly

Vendys2

jsem pro

led

jiný názor

Kto má svedomie čisté tomu nebráni.
moje svedomie je čisté, za tými pár návrhmi na vymazanie si stojím a obhájim.

mojitek

jsem pro

Jsem pro . Hlavně vůbec nechápu,že dal admin možnost někomu vůbec něco MAZAT ! Něco jinýho by bylo smazání vlastní otázky,ale takhle?!

Jikra

jsem pro

anonym

velice bych to uvítal/a

Sůwo, uvítala bych to s nadšením. Budeš se divit, ale už několikrát jsem o to admina žádala. Je jen na škodu, že „mazání“ je tady anonymní. Kdyby tomu tak nebylo, odpadlo by „poškozování jiných uživatelů“, leckdy pocit ukřivdění nebo ublížení a hlavně by si „mazač“ musel za svým návrhem na smazání nevhodného příspěvku stát. Udělat to veřejně, na to by asi „slabší nátury“ nestačily. Právě proto by takové opatření mohlo přinést řadu pozitivních změn.

dudu

nevidím to jako vhodné

Matthew

jsem pro

GM

jsem pro

anonymmm

nevidím to jako vhodné

Damiana

Diskuze byla zrušena administrátorem 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lze-nekomu-nabidnout-vykani-a-je-jeho-spolecenskou-povinnosti-vam-vyhovet-nebo-se-musi-tolerovat-jeho-buranstvi?_fid=kcyp

Děkuji tímto všem slušným lidem, kteří se do ní zapojili svými rozumnými a zasvěcenými názory. Dostaly se ke mně, vím o nich, nikdo mi je smáznout nemůže. Díky:-)

Andělé

Dami, někdo neunesl nastavené zrcadlo. Ale smazáním diskuze svůj charakter nesmazal. Špínu smaže opět nastaveným zrcadlem a předělání svého charakteru.
Tobě rovněž patří poděkování. 🙂

Sůwa

Damiano, mně je z toho ze všeho docela špatně, tohle jsem tedy nečekala. Snad se nad tím stavem zamyslí aspoň admin, jistě to před smáznutím přečetl 🙂

annas

Nenacházím slov k yjádření svých pocitů. ☹

Vw virtuálním obrazu uživatelky se objevily další trhliny…
Zřejmě jsou jí cizí slušnost a disciplína, které začínají zvládnutím myšlenek. Kdo nedokáže ovládat své myšlenky, nedokáže ovládat to, co dělá, a dští zlobu … ☹

johana 56

Já ráno pochopila,proč mi bylo doporučeno ..z hrušky dolů"…

Damiana

Děkuji vám všem. Názor si jistě utvořil každý vlastní. Ohánět se morálkou a zároveň lhát na plné pecky, to je tedy úroveň.:-)

led

Slušný človek, ak mu partner vyká – vyká tiež, bez ohľadu na akési nepísané pravidlá. Odvolávanie sa na akúsi netiketu (kde hlavným jazykom je angličtina, nepoznajúca priame vykanie), neznamená, že v prípade českého webu treba dodržiavať pravidlá českej slušnosti.
Mne tiež prekáža, ak vykám, že mi niekto neslušný tyká, ale zjavne ešte nevyrastený/á z detských plienok to nemôže chápať.
Na tykanie musia byť dvaja a obaja s tým musia súhlasiť, je to zvýraznenie akéhosi bližšieho vzťahu zúčastnených. Múdremu napovieš, ten druhý nepochopí.

led

,alá oprava:
„Odvolávanie sa na akúsi netiketu (kde hlavným jazykom je angličtina, nepoznajúca priame vykanie), neznamená, že v prípade českého webu treba dodržiavať pravidlá českej slušnosti.“
správne má byť miesto slova „treba“ slovíčko „netreba“
"Odvolávanie sa na akúsi netiketu (kde hlavným jazykom je angličtina, nepoznajúca priame vykanie), neznamená že v prípade českého webu netreba dodržiavať pravidlá českej slušnosti.

led

ktože nám to povedal:
„…Vykání přece neznamená obavy z člověka, jehož oslovujeme. Je projevem úcty, a ta se z chování dnešních mladých lidí (bohužel, nejen mladých) vytrácí tak rychle, že se lze obávat, kam to povede.
Zapamatovat si komu tykám a komu vykám, to opravdu nevidím jako problém. Kdo s tím problém má, měl by se zamyslet, proč to tak je. Určitě to nebude češtinou.

Pokud nevidíš žádný přínos v pravidlech slušného chování, kam patří umět i slušně oslovovat lidi ve svém okolí, tak jsi nejsíš neabsolvoval kurz společenského chování, který dříve býval součástí tanečních… “

annas

Také jsem někde v anketě odpovídala, že někomu tykám, jinému vykám. Nedělá mě žádný problém si to zapamatovat.

Opakování je matka moudrosti, proto opět zmiňuji slova svého oblíbeného K. Čapka.

„Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstali stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo. Kdo je slušný, byl slušný vždycky. Kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív. Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždy jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl dříve a vždycky. Kdo mění víru, neměl žádnou. Člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví.“

Andělé

Velmi pravdivé moudro…krásně napsané…:))

Sůwa

Ocko – už jsem vás žádala, abyste mi laskavě netykala !!!

anonym

Sůwo, to je marná snaha. Sociální sítě stírají rozdíly ve vědomostech, vzdělání, kvalifikaci, věku atd. Takže klidně dále vykej a já budu dále tykat. Dělám to tak vůči všem a zlob se nebo ne, nebudu si zavádět seznam, komu to vadí. Není v tom neúcta ani nic jiného. Tak v tom laskavě ani nic jiného nehledej. Vykřičníky nepomohou ani kdyby jich bylo třicet řádků.

Andělé

Tj.nehorázná arogance teda! Pokud někdo chce,abyste mu vykala,je přinejmenším slušnost to respektovat! Ale respekt je Vám zdaleka i zvysoka cizí…

anonym

na to jeji inteligence nestaci .. zapamatovat si, ze po ni chce suwa, aby ji ona vykala ..
nebo i o to zadal jeste nekdo jinej ?
… :)

johana 56

Kdeže loňské sněhy jsou…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/souhlasili-by-jste-s-vyrazenim-vykani-ze-spisovne-cestiny

anonym

:))) johanko, ona vam bude tvrdit : ze na internetu si kazdy tyka … ona sla se stadem pred 30 lety a jde i dnes, i kdyz uz s jinym .. hlavne, ze ji jde o " pravidla " .. nema svoji hlavu .. jen papouskuje, to co nekdo vymysli .. jen slepe dodrzuje a neridi se nicim jinym .. arogantne ignoruje neci prani , jen proto, ze nekdo na internetu vymyslel tykani , tak ona nedejboze aby to neci " prani tykat si " – toho, kdo to tykani vymyslel, porusila ..
to je na blazinec .. !?
az nekdo vymysli, ze od zitrka se bude na netu vykat , tak ona zacne v 00.01 vykat ! :)
na to bych si i vsadila .. -iv-

johana 56

Iv,vše podstatné je uvedeno v odpovědi led.Její odkaz jasně uvádí,že tykání na natu není samozřejmostí či pravidlem.

Andělé

Johanko,to se Vám povedlo :))))
Až takhle si protiřečí,tj.os­tuda…:((

johana 56

Andělé,slušnost se sice občas nevyplácí,ale je nezbytná v každé civilizované společnosti.

Andělé

Johanko a žádná odezva,že jo? Nachytala jste ji na hruškách,jak si protiřečí,takže převléká kabát,jak se ji hodí.

johana 56

Andělé,ono to není ani tak o hruškách…Pravidla a zásady přece není možné měnit jako třeba ponožky.

Andělé

Johanko,pro slušné lidi to možné není. Hold o kom je řeč,ten jak je vidět slušný není. Chtělo by se to podívat do zrcadla…

annas

Andělé, ano. Někdy stačí jen vrituální zrcadlo. Vždyť z chování poznáme podobu člověka…

Andělé

Annas,právě,z cho­vání poznáme podobu člověka. Děkuji. :)
Hold někdo vidí jen co chce,ale ač chce či nechce,zrcadlo se mu bude tak dlouho nastavovat,až nakonec prozře…

led

Žobrák v otrhaných šatách, strapatý s rapavou skrivenou tvárou, konajúci dobro, je krajší, než fyzický krásavec, zlo a nešťastie za sebou zanechávajúci. Ten žobrák má totiž ľudskú dušu.

Andělé

Svatá pravda. Takovýto žebrák konající dobro,má zrcadlo do své duše čisté. Jeho duševní krása je skutečná krása,než fyzická krása se zlou duší.

annas

Ta duševní je mnohdy důležitější než fyzická …

Andělé

Přesně tak…:))

johana 56

Andělé,neberte to prosím jako reklamu pro konkurenci,ale moje babička říkávala „Čiň čertu dobře,peklem se ti odmění“.Dnes to platí dvojnásobně.

Andělé

Johanko,babička měla pravdu. A pro tyto lidi je konkurence přímo stvořená.
Kdyby se řídila: „Moudré je milovat anděly a vycházet s čerty“,byla by jinde…

johana 56

S anděly by určitě problém nebyl.Ale jak vyjít s čertem,aby on se mnou nevyběhl?To jeden těžko odhadne…

led

Je to jednoduché, zavoláte Káču. Tá vybehne aj s Luciferom.
http://www.go­ogle.sk/search?q=čer­t+a+káča+film

Andělé

:D))

johana 56

Děkuji.Teď už jen najít Lucifera a tu pravou Káču.

Andělé

Lucifera máme přeci tady…tak já s ním klidně vyběhnu,budu na něj hodná..:))

Andělé

přeci nebude poslouchat druhé,že? Na to je asi veký pán…s pánem..:))

Sůwa

Už chápu, jste na tykání jako bývalá ( možná i současná ) soudružka zvyklá, to se pak těžko odnaučuje. 🙂

anonym

suwo, ja znam tolik bejvalejch komousu, kteri me do oci tvrdi ted pravej opak .. je to jako s tim mazanim .. cim vic bude presvedcovat , tim je to mene verohodnejsi ..
svedomi je to ale jeji, ne moje .. -iv-

anonym

Sůwo, opět omyl. Soudružka jsem nikdy nebyla. Nechybělo mi to a nevadilo by mi to. Ty nejspíš nechápeš, co je to internet. Tady opravdu anonymita nicku je o jiných pravidlech než v běžném životě. Proto jsem Ti to také do předchozího příspěvku napsala. Všimla jsem si už, že některé samozřejmosti prostě nejsi schopna přijmout. Proto se to snažím vysvětlit tak, aby nešlo dělat chybné závěry. Ty jsi ale opravdu kouzelná, protože když Ti dojdou argumenty, tak se snažíš hledat něco v minulosti. Uklidni se a v klidu si to projdi znovu. Jestliže Ti na tom bude opravdu záležet, mohu Ti poslat kontakt na svého exmanžela, ten určitě vymyslí něco, co by Tě po téhle stránce mohlo uspokojit. Ačkoliv si tím jistá nejsem. Dcera posledně tvrdila, že litoval toho, že jsem se s ním rozvedla. Lepší kandidát na pomluvu mne ale nenapadá.
No, ráda dělám lidem radost, až domaluju, tak možná vymyslím něco sama. Přeju Ti hezký den. Je neděle, tak si ji nekaž blbostmi.

led

Ocko"…ráda dělám lidem radost…" urobte ju! Je problém, ak je niekomu nemilé vaše tykanie, vykať?
Myslím, že to nie je problé ani pre vás…

Sůwa

Za to se stydět nemusíte, všichni komunisti určitě nebyli/y svině 🙂

anonym

.. tak prijdte ocko az zitra, to uz nebude nedele a nebudeme si muset kazit nedeli tema vasima blbostma .. o jakem malovani pisete ? vzdyt tu odpovidate na vsechno , krome toho , na co vam dojdou naopak ty vase argumenty ! :)

anonym

všimla jsem si už, že některé samozřejmosti prostě nejsi schopna přijmout …
pisete ocko vy ?? :))
suwa vas kdysi zadala slusne, tak to je tedy sila ..
arogance nezna mezi ..
me tedy tykani nevadi, ani od vas.., ale i jeden mladej " uzivatel " se mi zde zdal jako nevychovanej fracek " a uz vim , po kom to ma ..
hlavne, ze si ted hraje na ukrivdeneho, ze ho nekdo " mazal " a " vystval " .. kdybych mohla, smazala bych vas vic ! :)

annas

Jen moudrý člověk by si uvědomil zlo, které koná…:-))

Andělé

Annas,ztotožňuji se s Vašimi slovy…:))

anonym

:)

briketka10

holky vy tomu dáváte :))
hezky jsem si početla a
pobavila ČERT A KÁČA :))
já zas marně hledám gratulaci
ke zlaté medaili asi byla taky
smazaná :(

annas

Briketko, komu? Vlastně se můžu podívat do žebříčku.

annas

Poslední je George a tomu se přálo. Takže nevím.

briketka10

Anni,
mou .. ať voláte, jak voláte znáš to ??
takže .. hledejte a prd najdete !!

johana 56

Ani ten prd jsem nenašla…

briketka10

no právě nic..
http://nd03.jxs­.cz/891/102/8416d26af9_6­2888735_o2.jpg

briketka10

to jsem se smála, jednou sem
tady vyprávěla, jak ségra snědla
figurku z člóbrda žlutou no a
bolacek to popisoval, jako drama
…jako opravdovou detektivku…
naši čekali nad nočníkem a pak
byli celí šťastní jenže prej né
nadlouho ségra hups a měla ji
zas v sobě :)) no znáš ho, tomu
se musíš smát..a to když ti zmizí
z dizkuse, tak je ti to líto i celá
gratulace já bych ho zabila mazala !!

annas

🙂