autacek

Když prý může být očkovaný člověk přenašeč kovidu, jak to že má mít možnost cestovat? Co to je za komedii?

Proč na toto téma nejsou udělány studie, co jteré by to vyvracely?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ZDROJ !!! … a bližší detaily, takto nelze reagovat …
… ale princip je jednoduchý: donutit lidi se očkovat a tím za a) aby byli chráněni a nemarodili a tím nevysilovali naše zdravotnictví a za b) a to je hlavní, prodat co nejvíc vakcín, dyť jde jen o peníze …

Další odpovědi
ivzez

Příslib cestování je podle mne jen lákadlem, které má lidi přimět nechat se „dobrovolně“ očkovat.

Možná to někdo na začátku mínil vážně, ale jak bude přibývat očkovaných lidí,
přibudou i další nákazy a přenosy od očkovaných → důsledek je asi jasný…

Dochy

To tom cestování se myslím ještě jistě neví. Nicméně u očkovaného je výrazně menší šance že bude přenašeč než neočkvaný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.