S jakým číslem byste počítali vy, když váha ukazuje rozdílná čísla?

když mi váha ukazuje např třeba 58kg a jakmile vyndám baterku a zase jí tam dám, ukazuje třeba 60 kg, po chvíli se to sice zase srovná, ale nejsem si jistá, které číslo je to správné, s jakým číslem byste počítali vy? :D

když mi váha ukazuje např třeba 58kg a jakmile vyndám baterku a zase jí tam dám, ukazuje třeba 60 kg, po chvíli se to

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

so žiadnym.
váha je nanič.

;-Q

skúsenosť:
koľko rôznych váh použijete, toľko rôznych výsledkov dostanete.
koľko rôznych meraní uskutočníte, toľko rôznych výsledkov dostanete.

Další odpovědi:

Zlatý

60+58:2=59

Zlatý

Váha nefunguje. Co ukazuje, není možné určit úsudkem.
Váhu je potřeba porovnat s ocejchovanou nebo použít závaží. Také by bylo dobré změřit napětí baterie, zda po chvíli neklesá. Údaj může být závislý na napájecím napětí.

Stříbrný

Různé váhy ukazují odchylky v průměru o 2 kila. Je třeba se vážit po ránu, to je tvá váha. Odskoč si ráno na WC a pak se zvaž.
Váha je závislá na tom, kolik toho vypiješ či sníš před den. Večer můžeš mít úplně klidně vyšší váhu o 2 kila než ráno. Takže, vážit se pravidelně hned po ránu.

Diskuze k otázce

louisesu

tak jsem na ní položila dvě cca 4,5 a 4l lahve z docela těžkého plastu a ukazuje 9,1kg, takže usuzuji, že funguje správně když nevyndávám baterky, je to tak?

Zlatý

mosoj

Pokud nebyly prázdné tak ano. 10% chyba je u spotřebních přístrojů běžná a považuje se za dobrou.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.