Banán94

když jsem na netu tak mse mi objevují okna na uložení

když pišu na netu a nebo kliknu mimo myší tak se mi ukazují sloupce , jako ulozit jako obrazek , nebo kopirovat …nevite čím to je ? a jak se toho zbavit :) pochybuju že by
reset pomohl :(

Odpovědi
PostApMan

A přístroj? Notebook,PC,Tablet ? ..u notebooku doporučuji vypnout „TouchPad“ pokud pracujete s myší a nebo vyčistit klávesnici – může jít o nějaký nepořádek mezi klávesami, nebo rozlitou tekutinu. U PC doporučuji to samé co notebooku – vyčistit klávesnici/vyměnit klávesnici, tento problém se může stát při namočení klávesnice a poškození kontaktů (uvádím jako jeden z příkladů). Pokud nepomůže, upravit otázku/resp. ozvat se, zkusíme něco jiného.

Jinak „okno s uložením“ se dá vytvořit pomocí klávesové zkratky ctrl+s, nebo kontextového okno pomocí pravého tlačítka myši – jinak ne. To může pomoci při hledání problému.

Petr70CZ

Tohle se zobrazuje, když klikáte pravým tl. myši.

Banán94

děkuju za pomoc :) ale klavesnice je jinak udelana jsou to cudle kerej sou pripevneny tak že bych je pak musel davat mrtě dlouho dohromady ale to se mi nechce ale stejně diky za odpoved :)…dela mi to vzdycky po chvili