Bullner

Kdybych si chtěl koupit vrhací nože a hvězdice , musím mít zbrojní pas ?

Protože někdo tvrdí že ano , a jiní že ne ,protože mě to baví a chtěl bych lepší vybavení …

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne nemusíš:-)
Doplňuji:
O nožích moc nevím, ale hvězdice doporučuji kupovat kvalitní, přímo v obchodě zbraně a střeliva, nebo Lověna atd. Určitě ne na tržnici, ty jsou špatně vyvážené a lítají úplně jinam než zamíříš:-(((

Další odpovědi
gecco

V Česku není držení ani nošení chladných zbraní zákonem nijak upraveno (jinde ve světě je tomu jinak), takže u nás prostě můžeš.
Potřeba zbrojního pasu (průkazu) se vztahuje jen na zbraně střelné.