dust8

Kdy vyjde v ČR Android 10?

Nejlepší odpověď
anonym

Android nevychází zvlášť pro různé regiony/země ale zvlášť pro různé skupiny zařízení různých výrobců kteří rozdílně přistupují k úpravám a distribuci upgradů OS. Jako první se jej dočkají telefony Google Pixel a telefony které patří do skupiny Android ONE (https://www.an­droid.com/pho­nes-tablets/) , ty totiž výrobci neupravují a aktualizace od googlu na ně mohou posílat rovnou.

Další odpovědi
Dochy

On snad vyjde v ČR? V ČR se vyskytne až se sem dostanou telefony nebo jiná zařízení která jej obsahují. Případně až se výrobci standardních zařízení rozhodnout na A10 upgradovat.