numeriprimi

Poradíte mi ohledně koupě Smartphonu?

Dobrý den.
Plánuji si koupit Smartphone. Chtěla bych, aby měl hlavně wifi připojení, kolem 5 Mpix fotoaparát, JAVU, GPS, slušnou paměť, samozřejmě co největší výdrž a další klasické aplikace. Ráda bych se vešla do 4000Kč. Na internetu je toho hodně, ale chtěla bych vás poprosit o nějaké osobní zkušenosti a tipy telefonů. Měla bych i pár otázek, třeba jestli je to wifi připojení na mobilu rychlé a poskytuje v podstatě většinu toho co počítač, zda lze už i na nějakém typu smartphonu používat programy typu Microsoft Office, které by pak spolupracovaly s počítačem. Jaký typ operačního systému považujete za nejlepší? Android, Symbian, Windows,…?
A myslíte, že jestliže bych s pořízením počkala do léta, ceny by trošku klesly? Vyjde to levněji na internetu nebo v nějakém elektru?
Mockrát děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

doporučuji podívat se na výsledky ankety ANDROID ROKU tam najdete obvykle ty nejkvalitnější smart phony na trhu v různých cenových hladinách.

zde http://www.an­droidroku.cz/

nebo můžete vybírat zde http://android-telefony.heure­ka.cz/ na prvních pozicích v tomto seznamu jsou obvykle ty nejlépe hodnocené chytré telefony

Další odpovědi
korbic92

Presny typ se vybira tezko,kdyz nevim co preferujete za znacku,konstrukci s klavesnici/ bez.Ale rozhodne nedoporucuji cinske noname telefony,vypadaj hezky za tu cenu ale kvalita je nic moc:) Cekat do leta se vyplati,ale pak byste cekala dycky,stale se budou zlevnovat a zlepsovat:) Na internetu jsou levnejsi ale chce to z nejake overene prodejny.Snad aspon trochu pomuzu:)