vivatisCZ

Kdy vyjde Windows 10 Mobile?

Kdy vyjde Windows 10 Mobile nebo také Windows Phone 10?

Odpovědi
Lamalam

Myslíš, že sem chodí Bill Gates? Zeptej se výrobce.

kazisvět

Windows 10 Mobile lze nainstalovat už dnes.
1.Na telefonu jděte na Store, vyhledejte a stáhněte aplikaci Windows Insider.
2.Zálohujte si obrázky, pokud nějaké máte
3.Otevřete aplikaci Windows Insider a uvnitř klikněte na tlačítko „Získat build/aktualizace“
4.Zvolte Insider Fast a pokračujte, chvilku počkejte a možná se zrestartuje mobil
5.Po restartu jděte do nastavení telefonu a vyhledejte Aktualizace/Phone Update a klikněte na „Check for updates“. Po nějaké chvíli
by se vám Windows 10 měly stahovat. Až se stahování dokončí, klikněte na instalovat