Kdy uz to clovek nepozna ? Co je verna reprodukce ? Ja uz tam mozna jsem. A nebo jsem jeste daleko....?

Ahoj, dobry den, zacal jsem s teslou, s fidelity, oboji dvoupasma. Hralo to dokonale (tenkrat). i nahlas. a nikdo to neresil, jak to hraje. Pak jsem nasel Acoustique Quality, byl to velky rozdil, velky krok kupredu. Pote jsem se posunul k Bowers & Wilkins a posun nahoru byl nekolikanasobny, pri koupi, pri testovacim poslechu jsem se rozbrecel. Pritom se rika, ze u drazsich veci v premrstene cene se uz rozdil nepozna. Pojdme si to rict... Je to znat neskutecne. Ted jsem koupil studiovy monitory a hraje to chirurgicky, sterilne, ciste. V kazde nahravce je slyset i minimalni chyba, ale vim, ze tam prodavaji i vetsi a drazsi..... A budou ty drazsi a vetsi hrat hure ? Nebudou ... Dostanu se na konec ?

Odpovědi:

Zlatý

A děláš rozbor umění hráčů, nebo posloucháš hudbu pro radost ?
Doplňuji:
Jak kvalitní máš hudební sluch ? Máš absolutní ?

Diskuze k otázce

eso

A co je sluch absolutni ? Neexistuje to, kazdy zivocich, ma nejake hranice, odkud a az kam slysi. Nejsme merici technika a i ta ma urcite tolerance, nikdy neni schopna merit od nuly do nekonecna.

eso

To je tezka otazka. Asi oboji. U vyjimecnych vykonu umelcu si cenim toho konkretniho vykonu, ale samozrejme, ze posloucham hlavne pro radost.
K druhe otazce nevim jaky mam sluch, nenechal jsem se merit na usnim, ale podle testovacich sinusovek co jsem poslouchal, tak slysim do 17 kHz. Kdyz jsem byl mlady, slysel jsem i 20 a sice s velkym utlumem dokonce 21 kHz. Ted je mi 35 let, takze jsem za tech 17 kHz jeste rad....

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2737
Zlatý quentos 1321
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.