Syd

Kdy si berete čistý spodní prádlo?

Když se koupete třeba ve 3 odpoledne, vezmete si potom čistý spodní prádlo a to samý si vezmete ráno a měníte zase odpoledne? Nebo si berete ráno čistý a po koupání si dáte zpátky to špinavý? Nebo si berete čistý jak po koupání, tak ráno, takže vlastně použijete dvoje za jeden den?

Odpovědi
cappuccino

Po koupeli a po sexu.

agentpv

Já jsem čuně, jak často radši ani psát nebudu… ale moje dcera (9) si mění kalahotky i 10× denně, stačí malá kapička, trochu potu … ale počítám že se to časem zlepší.

Filip84

To, co je na těle, tzn. punčochy, legíny a triko vyměním minimálně každý den. Pokud se přes den umyju, lhostejno z jakého důvodu: vyměním to taky. Stejně tak, pokud se jakkoli necejtím, nebo tak něco.

quentos

Když se sprchuju ve tři odpoledne (což se děje výjimečně), vezmu si potom čistý a obvykle si ho nechám ještě na druhý den (pokud není zpocený nebo špinavý). Obvykle se to má tak, že se sprchuju večer před spaním, před sprchou vyhodím špinavý prádlo z daného dne, hodím se do noční košile a ráno si vezmu čistý prádlo. Měním ho tedy každý den.

elkon

Vždy, když je potřeba, nebo pocitově.

Dochy

Podle potřeby. Obvykle 1–2 dny, vyjímečně častěji.

Pepa25

Každé ráno.
(Ve tři odpoledne se fakt nekoupu. Nikdy)

Filip84

agentpv: „[P]očítám že se to časem zlepší“ znamená, že si je bude měnit co hodinu? Nebo co 1/2 hodiny? 😃