Kdy mi tak začnou růst prsa a v kolika letech?

Doplňuji:
A už je mi jedenáct.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

To je různé, u každé ženy jinak. Holky přicházejí do puberty ryhleji/dříve, než kluci. V kolika ti začnou růst? Tak třeba v 11 ve 12 by to už mohlo začít :) …

Další odpovědi
panenka

Mé dceři je 11 a rostou jí právě ted

Miroslavst

Třeba už dorostly, bohužel.

venkovan

Buď ráda, že je ještě nemáš. potom už nastanou staosti. Zejména když přerostou určité meze – pořád se s nimi budeš tahat, neustále shánět speciální velikosti spodního prádla a my kluci budeme neustále koukat na hrudník a ne do očí.

arygnoc

Ale možná i v 17.
Zeptej se mámy, kdy začali ji růst, a tok rok ± okolo toho věku by mohli začít.

U každého je to jiné, záleží na dospívaní (hormonálním).