Kdy mám nárok na přídavky na děti?

Odpovědi
HOMER

V tom našem zpropadeném státě,si člověk nemůže být ničím jistý,víte?!Snad máte 80% šanci,že po návštěvě sociálky,se to dovíte.Takže asi tak.

standa

Přídavek na dítě je poskytován ve třech úrovních podle věku dítěte. Nárok na přídavek na dítě má nezaopatřené dítě, jestliže rozhodný příjem v rodině nepřevyšuje součin částky životního minima rodiny a koeficientu 2,40.

A na další informace (včetně toho jak se stanoví „životní minimu“) se podívejte na stránky finance.cz – viz zdroj níže

Zdroj: http://www.fi­nance.cz/soci­alni-podpora/infor­mace/davky-deti/pridavek-na-dite/